Jak zhubnout – 3 nejdůležitější změny, které musíte podstoupit

Ženy po celém světě jsou nejvíce nešťastné ze svého břicha – tedy pokud jde o partie, na kterých by chtěli zhubnout. Ačkoliv může mít zdravé břicho všechny možné tvary a velikosti, je také známo, že tuk nacházející se v dutině břišní (ten, který nemůžete chytit mezi prsty) je ten nejhorší. Abdominální tuk totiž podporuje záněty a může být nebezpečný pro srdce. Má ho však šokující množství žen, které se jinak mohou zdát fit.

Dobrou zprávou je, že stačí pouze drobné změny, díky kterým se dokážete zaměřit právě na tento prazvláštní tuk.
Nemusíte se vzdávat sacharidů …

… ale nutné přidat vlákninu. Budete se díky ní cítit zasycení. Vláknina současně podporuje dobré střevní bakterie, které se spojují se zdravou hmotností.

Jezte mandle

Mandle vás zasytí, jde o zdravou volbu jak zhubnout, jsou bohaté na vlákniny. Podle výzkumů lidé, kteří je jedli denně, přišli o více břišního tuku než ti, kteří mandle nejedli.

Zvedejte činky alespoň třikrát týdně

Posilování minimálně třikrát týdně vám může pomoci spálit více tuku, včetně toho břišního. Protože svaly zrychlují metabolismus. Nevzdávejte se však ani mírného cvičení. Dodržování rutiny je to nejdůležitější na celkový management hmotnosti . Vyberte si proto něco, co vás baví. Běh, svižnou chůzi, cokoliv … a udělejte z toho svůj zvyk.