Jak mít dokonale čistý interiér auta?

Gumové rohože a vany jsou mimořádně praktické a jejich vlastnosti potěší každého motoristu. Proč byste si je měli pořídit do auta i vy? Poznejte největší benefity těchto autodoplňků.

Chraňte své auto praktickými doplňky: spolehněte se na gumové rohože a vany do kufru!

Kdo by nechtěl mít čistý interiér auta, že? Gumové rohože chrání vaše auto nejen před zašpiněním a poškozením, mají však i protiskluzové vlastnosti. Při jízdě se tak už nemusíte obávat, že vaše noha sklouzne a vy namísto brzdy stisknete plynový pedál. Ani deštivé počasí nepoškodí podlahu v autě, žádné louže vám už nehrozí. Díky zvýšenému okraji se nahromaděná voda v rohoži jednoduše vylije a interiér vozu zůstane nepoškozený.

Údržba je tak snadná

Další výhodou je, že gumová podlahová autorohože se výjimečně snadno čistí. Vše, co musíte udělat v případě znečištění, je opláchnout gumovou podložku mýdlovou vodou. Pokud máte možnost, vytáhněte rohož z auta, osprchujte ji a nechte vyschnout na slunci. Těmto podložkám stačí na údržbu minimum. Pokud se vám omrzí, můžete je jednoduše srolovat a po čase, kdy je vytáhnete a budete chtít použít, budou stále jako nové.

Vany spolehlivě ochrání váš kufr

Všichni jsme to už zažili. Jedete na nákup, naskládáte potraviny do auta a nedopatřením se vám něco vylije, případně se roztrhne obal a obsah nákupu skončí v útrobách kufru. Vyvarujte se podobným situacím a znečištění kufru praktickými plastovými nebo pryžovými vanami. Ty si vyberete na míru přesně pro vaše vozidlo, takže do kufru vašeho auta dokonale “sednou”. A pokud se zašpiní, není žádný problém je z auta vyložit a umýt, aby byly opět čisté a připravené pro další použití. Váš kufr zůstává vždy reprezentativní a chráněn před špínou. Není nad čisté auto, kterému prodlužujete životnost těmito šikovnými autodoplňky.