Jak vybrat správný závoj ke svatebnímu účesu

Mnoho nevěst dává přednost svatebnímu účesu se závojem, protože chtějí, aby zdůraznil jejich celkový vzhled. Závoj je možné nosit přes obličej, nebo jen jako doplněk ke svatebnímu účesu. V obou případech byste si ale měli být vědoma toho, že Váš účes by se měl k závoji dokonale hodit. Svatební účes i závoj musí ladit se svatebními šaty, ve kterých se objevíte před ženichem a hosty.
Nezapomeňte, že k množství šatů ze kterých si budete vybírat je k dispozici identický závoj, takže nemusíte vynechat ani tuto alternativu. Je to skvělý detail, který můžete přidat ke svému celkovému vzhledu, stejně jako malíř posledním tahem štětce dokončí obraz. Závoj je skvělý doplněk zejména pokud je vyroben ze stejného materiálu jako nějaký krásný detail na šatech, jako je krajka nebo jakýkoli jiný typ tylu, ať už vyšívaného nebo jednoduchého.

Po tom, co jste si vybrali svatební šaty a závoj, pokračujte výběrem svatebního účesu abyste dosáhli celkový vzhled, který ladí. Kadeřník Vám ve většině případů bude vědět doporučit vhodný účes bez ohledu na to, zda jsou Vaše vlasy krátké, dlouhé nebo středně dlouhé. Pokud se rozhodnete pro závoj, který má několik vrstev, doporučujeme Vám plný svatební účes, který zdůrazní Vaši silnou osobnost. Měli byste také vědět, že pod závoj se vlasy často krát nosí vypnuto vzhůru protože vypnuto vlasy vypadají se závojem elegantnější.

Pokud plánujete nosit závoj přes obličej a máte vlasy delší než po ramena, existují i ​​svatební účesy z rozpuštěných vlasů. V tomto případě si ale odpusťte šperky protože krásný vzhled dosáhnete samotným závojem a dlouhými vlasy.
K upevnění závoje je potřebný diadém nebo jiný vlasový doplněk, takže při výběru svatebního účesu ke kterému se bude hodit závoj nezapomeňte ani na něj.