Společenské účesy z krátkých vlasů

Krátké vlasy a (krátké) společenské účesy si neprotiřečí. Pokud si myslíte, že Vaše krátké vlasy Vám nemohou nabídnout nové možnosti společenských účesů zamyslete se znovu. Existuje mnoho způsobů jak upravit krátké vlasy a je to dokonce jednodušší, než úprava dlouhých vlasů.
Údržba

Na rozdíl od dlouhých vlasů, krátké vlasy se snadno upravují a po celý večer vyžadují jen minimální údržbu. To znamená, že můžete tančit celé hodiny bez obav o to, zda Vaše kadeře upadly nebo, zda potřebujete ještě jednou použít lak na vlasy.

Účesy

Vlny jsou jednoduchým, ale elegantním způsobem, jak upravit krátké vlasy. Vlny lze dosáhnout pomocí natáček nebo speciálního gelu. Zkuste použít větší natáčky, aby se zabránilo tvorbě malých prstýnků.

Účes “bob” z 1920-tých let funguje skvěle a hodí se pro jakýkoliv druh krátkých vlasů, kudrnaté, vlnité nebo rovné. Tento účes se hodí nejlépe pro lidi se silnými, hranatými rysy obličeje.
Pokud máte rovné vlasy, vlasy rozdělené pěšinkou na boku nebo uprostřed Vám dodají jednoduchý vzhled, který bude působit příjemně a upraveně.

Doplňky

Stejně jako u všech druzích společenských účesů, vlasové doplňky dokážou pomoci k lepšímu výsledku. Jednoduché doplňky, které nezakrývají Váš krátký účes jsou jednoduché čelenky, korálky a sponky.