Jak si vybrat svatební účes pokud máte dlouhé vlasy

Svatby jsou časem přípravy. Od přípravy seznamu hostů po výběr svatebních šatů, zdá se, že stále musíte o něčem rozhodovat. Je to den, kdy chcete vypadat co nejlépe a nejdůležitějším rozhodnutím hned po výběru šatů je volba účesu. Pokud máte dlouhé vlasy, máte pokud jde o výběr svatebního účesu množství možností. Můžete si je nechat rozpuštěné jako pravá romantička nebo si je vypnout ve viktoriánském stylu pro elegantní a sofistikovaný vzhled. Nevíte se rozhodnout, kterou cestou se vydat? Zde je návod jak si vybrat svatební účes pro dlouhé vlasy.
Svatební účes: Co je pro Vás to pravé? Vypnuto nebo rozpuštěné vlasy?

Je důležité, abyste se ve svůj svatební den cítili v účesu pohodlně. Pokud se cítíte nejpohodlnější v rozpuštěných vlasech a nikdy si je nevypínají, není dobré to ve svatební den změnit. Udělejte to, při čem se cítíte nejlépe a zvolte volný svatební účes. Na druhé straně, pokud se s vypnutými vlasy cítíte pohodlně a bylo Vám řečeno, že se Vám vypnuté vlasy hodí, může to být Vaše šance ukázat svou sofistikovanější stránku. Rozhodněte se pro to, co je pro vás nejlepší. Nenoste vlasy vypnuté vzhůru jen proto, že to vypadá dobře ve svatebních časopisech.

Dlouhý svatební účes: Před tím než se rozhodnete, inspirujte se množstvím možných účesů

Prožijte několik týdnů listováním v svatebních časopisech a stránkách. Vytvořte si záložky na ty fotky účesů, které se Vám líbí. Vybrané fotky si vytiskněte a vezměte s sebou do kadeřnictví, a zeptejte rodiny a přátel, který účes se podle nich nejlépe hodí k Vaší tváři a šatům. Vezměte v úvahu i svůj diadém, pokud ho jdete mít. Čím dříve začnete hledat, tím pravděpodobnější je, že budete spokojená se svým konečným rozhodnutím. Opravdu máte čas a trpělivost na to, aby Vám kadeřnice udělala komplikovaný vyčesaný účes? Zvažte také texturu svých vlasů. Pokud jsou Vaše vlasy přirozeně rovné, nechoďte proti jejich přirozené struktuře a nesnažte se vytvořit masu loken. Vlasy byste si velmi zatížily množstvím přípravků a laku.
Dlouhý svatební účes: Rozpuštěné vlasy

Pokud jste se rozhodli pro rozpuštěné vlasy, nekomplikujte to a vezměte v úvahu přirozenou texturu Vašich vlasů. Pokud Vaše vlasy nemají problém zůstat kudrnaté, volně si je natočte a nechte je volně rozpuštěné. Ostříhejte si konečky, aby vypadaly silné a zdravé. Pokud na hlavě neplánujete mít diadém, dodejte svému účesu sofistikovaný vzhled třpytivou čelenkou. Toto je Vaše šance vyzkoušet celou řadu krásných vlasových doplňků s perlami a krystaly. Prožijte nějaký čas v obchodě a experimentujte s různými druhy vlasového příslušenství abyste viděli, které se Vám hodí nejlépe. Když najdete vlasový doplněk, který se Vám líbí, obraťte se na místní obchod s korálky nebo svatební obchod, a zeptejte se, zda Vám mohou vyrobit podobný doplněk kamínky dle vašeho výběru na zakázku. Další možností je zaplést si vlasy do elegantního francouzského copu a přidat do stran retro hřebeny s kamínky. Proč nezkusit udělat si cop z volných loken do strany? Tento volný, ležérní účes je ideální pro neformální svatby nebo svatby, které se odehrávají venku. Rozpuštěné dlouhé vlasy mohou vypadat obzvláště dobře pokud budete mít na sobě svatební závoj.

Dlouhý svatební účes: Vlasy vypnuto vzhůru

Pokud máte na to obličej, jednoduchý drdol může vypadat velmi elegantně. Přidejte ozdobné paličky ať už retro s kamínky nebo korálky nebo si kolem drdolu upevněte čerstvé květiny. Pokud máte dlouhý krk, je to skvělý způsob, jak ho zvýraznit a Váš krk může být velmi efektní při předvádění Vašich svatebních šperků. Existuje množství variací vypnutých vlasů od volných účesů s rozpuštěnými pramínky po elegantní francouzsky drdol. Prohlédněte si svatební časopisy a inspirujte se, které účesy by se Vám mohli hodit. Když se budete rozhodovat pro svatební účes vezměte v úvahu to, zda budete nosit nějaké ozdoby do vlasů. Mějte na paměti, že náročnější účesy mohou vyžadovat, aby vám Vlasy upravil kadeřník. Ujistěte se, že je to něco, co si můžete dovolit, a nevadí Vám.

Při výběru nezapomeňte vzít v úvahu o kolik se svatba koná, zda bude formální, a zda chcete využít služeb kadeřníka. Naplánujte si účes až do posledního detailu s dostatečným předstihem. Ve svatební den nepotřebujete žádné problémy s vlasy!