Proč se vyplatí vyzkoušet startovací sadu na gelové nehty?

Držíte se při modelování nehtů tradičních postupů, kdy využíváte výhradně klasické laky? Proč nezkusit něco trochu jiného, ​​inovativního? Velmi atraktivně vypadají například gelové nehty. Ve chvíli, kdy s nimi nemáte žádné zkušenosti, je dobré si pořídit startovací sadu. Proč se vyplatí vyzkoušet startovací sadu na gelové nehty?

Startovací sada na gelové nehty je ideální pro ty z vás, které s gel-laky dosud nemají žádné zkušenosti, tedy nemají ani potřebné vybavení. Obsahuje totiž prakticky vše potřebné, co je k modelování gelových nehtů potřebné. Stačí si k ní dokoupit jen speciální UV lampu.

Vše potřebné na gelové nehty máte v jednom balíčku

Startovací sada vám usnadní nákup potřebných pomůcek. Je v ní obvykle několik druhů gelů, takže si můžete vyzkoušet různé barevné varianty. Zjistíte tak, která vám vyhovuje nejvíce. Dále startovací sada obsahuje i pilníčky na nehty, leštičku, lepidlo a vatové tampony. Nechybí v ní samozřejmě ani štětec, kterým gel na nehty budete nanášet.

Nemusíte shánět jednotlivé pomůcky zvlášť

Díky startovací sadě máte v jediném balíčku všechno, co k modelování nehtů potřebujete. Stačí už jen dokoupit UV lampu, kterou však bez problémů dostanete v každém obchodě či e-shopu, který se na prodej gel-laků specializuje.
Většina z takových internetových obchodů kromě kompletních startovacích souprav nabízí téměř nepřeberné množství laků v mnoha barevných variantách, od decentních až po výstřední, které ocení zejména mladé dívky a ženy.

Postup modelování je jednodušší a rychlejší

Po zakoupení startovacího balíčku už je celkem snadné si gelové nehty vytvořit. Nemusíte chodit nikam do salonu krásy. Postup je ve zkratce takový, že nejprve důkladně očistíte nehty, aby na nich nezůstaly stopy od starého laku. Potom nanesete první vrstvu gelu a necháte ho ztuhnout pod UV lampou. Totéž zopakujete ještě jednou, aby vrstva gelu byla dostatečně silná a pevná.

Gelové nehty jsou moderním způsobem modelace. Jejich velkou předností je to, že dlouho vydrží, gel-lak se neošoupe tak rychle jako běžný lak na nehty. Vypadají přitom přirozeně a neničí nehty. Jsou vhodné jak pro každodenní nošení, tak i na výjimečné příležitosti, když se například chystáte na nějaký večírek, na ples nebo na svatbu.

Nákup vás vyjde levněji

Zakoupení startovací sady na gelové nehty má ještě jednu výhodu. Tím, že si vše potřebné zakoupíte najednou, ušetříte peníze. Nákup jednotlivých položek vás totiž může přijít mnohem dráž, což ostatně platí i při nákupu jakéhokoliv druhu zboží.