Nejlepší omlazující účesy

Úplně první věc, kterou si na Vás lidé všimnou jsou Vaše vlasy, a ty mohou říci mnoho o Vašem věku, osobnosti a stylu. S pomocí správného střihu můžete vypadat o deset let mladší! Tento článek Vám ukáže některé z nejlepších účesů, ve kterých budete vypadat mladší.
Jennifer Aniston nedávno oslavila narozeniny a díky svému účesu vypadala na polovinu svého skutečného věku! Se správným účesem můžete vypadat mladší. Trik je v tom, aby byly vlasy krátké. Zaprvé, krátké vlasy jsou nenáročné na údržbu, a zadruhé, dodají Vám facelift, díky kterému budete vypadat mladší. Pokud se však nechcete svých dlouhých kadeří vzdát, můžete si hrát s délkou, mít ve vlasech mnoho vrstev a schovat své vrásky nebo si zvolit volné kadeře, se kterými můžete vypadat mladší okamžitě. Špatný účes může vaší tváři přidat roky a pravděpodobně zvýraznit vrásky na Vaší tváři. Tento článek Vám řekne o těch nejlepších účesech, se kterými budete vypadat mladší ihned. Takže, tady jsou …

Nejlepší účesy, ve kterých budete vypadat mladší

Nechte je elegantní a krátké!

Elegantní, krátký účes opticky vytáhne Vaši tvář směrem nahoru, což je úžasný facelift. Pokud máte rovné nebo mírně vlnité vlasy, krátký sestřih Vám určitě pomůže vzdorovat Vašemu věku. Několik pramenů ofiny začesaných do strany zamaskuje vrásky na čele a budete tak vypadat mladší!

Přidejte mnoho vrstev …

Jak člověk stárne, může narazit na problémy, jako je ztráta nebo řídnutí vlasů a tak dále. V tom případě opravdu potřebujete vrstvy které orámují obličej a schovají vrásky. Mnoho vrstev ve vlasech Vám dodá nadýchaný a lehký vzhled. Můžete si hrát s délkou vrstev a zvýraznit tak rysy obličeje.
Roztomilý bob

Roztomilý bob je ideální účes pro lidi po 50-ce i 60-ce. Tento účes odvádí pozornost od vrásčitého krku a budete v něm vypadat elegantně. Navíc tento typ účesu je rozhodně jednodušší na údržbu. Pokud necháte vlasy vzadu kratší a vpředu déle budete vypadat sexy a sebevědomě.

Co tak volný boční cop?

Přestože copánky jsou synonymem pro školačky, ne vždy v nich budete vypadat dětsky. Volný cop na boku hlavy s množstvím objemu na temeni hlavy je perfektní mladistvá volba! Cop můžete smotat do drdolu, což dodá účesu vitalitu.

Volné kadeře, které maximalizují objem

Pokud máte dlouhé vlasy a nechcete si je ostříhat nakrátko; vždy si je můžete nechat rozpuštěné a dodat vlasům objem u kořínků. Volné kadeře Vám odeberou desítky let na věku z obličeje, takže budete vypadat mladší a Vaše vlasy budou mít větší objem!

Rozcuchaný účes

Tento účes se obvykle hodí těm ženám, které mají vlasy po ramena a mají po 40-ce. Rozpuštěné vlasy Vám dodají rozcuchaný vzhled jako byste se právě vrátili z pláže (vzpomeňte si na Jennifer Aniston)! Plážové vlny a rozcuchaný vzhled Vás omladí a zvýrazní Vaši tvář.

Volný nadýchaný cop

Pokud si ostříhané vlasy upravíte správně, můžete určitě vypadat mladší. Snadno si hřebenem natupírujte vlasy, abyste jim tak dodali objem a svažte je do culíku. Cop s malým zvednutím na temeni hlavy, Vám pomůže dosáhnout dokonale okouzlující, přesto uvolněný vzhled. Tento účes opticky zvedne oči, čímž dodá vaší tváři facelift a udělá vrásky méně viditelné, takže budete vypadat mnohem mladší!

Ofina začesaná do strany vypadá skvěle!

S ofinou začesanou do strany nikdy nemůžete nic pokazit, bez ohledu na váš věk. Budete s ní vypadat mladší, důvěryhodně a mladistvě. Tento účes zvýrazní nejlepší rysy vaší vaší tváře, jako například čelist, lícní kosti a oči a skryje všechny nedostatky.

To je vše o těch nejlepších účesech, se kterými budete vypadat mladší a cítit se lépe ohledně rysů vašeho obličeje. Jakýkoliv účes si vyberete, noste ho s hrdostí a budou se za vámi otáčet, a to bez ohledu na váš věk!