Jak využít léčivou sílu mandaly?

Mandala je zjednodušeně obraz v kruhu. Není to jen další fengšuej “věcička”, protože mandaly se vyskytují v různých kulturách a náboženstvích. Jsou všude. Dokonce i v křesťanství. Lidé již od dávných dob věřili a věděli, že její symbolika má hluboký význam.

Symbolizuje nekonečnost a znovuzrození

Původně se mandaly kreslily tibetskými mnichy do písku a celý obřad trval tři dny. Potom obrazec smetli a zničili, čímž vyjádřili pomíjivost a nestálost života a situací. Věda, výzkum a zdravotnictví jsou fascinováni, protože existuje stále více a více důkazů o tom, jaký pozitivní vliv má na člověka. Mandala dokáže léčit tělo i mysl, a to na základě použitých barev, tvarů a obrazců.

Mnozí psychologové i lékaři pomocí nich dokázali určit a vyléčit zvláštní nemoci svých pacientů, a to pouze na základě toho, jakou mandalu nakreslili. Její interpretace a použité barvy jim pomohly přesně určit ukrytý problém v lidském těle. Zajímavé!

Mandaly osobní, čakrové, rodinné, vztahové

Existuje mnoho mandal a každá z nich má svá specifika. Některé ochraňují před chorobami, jiné přitahují úspěch a finance. Další zklidňují, jiné inspirují. Chrání, nabíjejí energií nebo otevírají naši intuici a duchovní schopnosti.

Můžete je použít kdekoliv a jakkoliv. Dokáží vytvořit zajímavý doplněk v domácnosti, ať už formou obrazů, plakátů nebo nálepek, které můžete použít na svá okna, zrcadla nebo nábytek. Pohled na ně působí na naši psychiku, proto je nejlepší vybírat intuitivně. Ta, která nám padne do oka jako první – je ta správná pro nás. Podvědomí si ji vybralo pro náš správný duchovní vývoj.

Noste svou mandalu vždy u sebe

Obklopte se léčivými mandalami nejen ve svých domácnostech. Nádherné deky, které můžete pověsit na zeď nebo použít jako přehoz na postel, či pouze jen tak na zakrytí a ohřátí – jsou skutečně originální skvosty, které vzbudí zájem každého, kdo k vám zavítá na návštěvu. Vnesou do domova kousek orientu, mystiky a ezoteriky. Některé jsou pestrobarevné a jiné velice decentní a elegantní, takže si vybere opravdu každý.

Dnes již není problém vlastnit osobní mandalu ve formě přívěsku, takže budete chráněni i mimo zdi svého domova. Přesně podle data narození nebo podle vlastních požadavků si můžete dát vyhotovit šperk, který bude kromě své krásy i velmi nápomocný.