Jak uzdravit organismus pomocí léčivých frekvencí?

To, že hudba léčí, je dobře známý starý fakt, který využívali různí léčitelé a lékaři už ve velmi dávných dobách. Věděli a věřili, ale také hlavně praxí a úspěšnou léčbou vždy dokázali, že člověk jako bytost, celé jeho vědomí, podvědomí, ale i jeho DNA reaguje na vibrace okolí.

I lidé vibrují na určité frekvenci

Pozitivně naladění lidé, kteří mají svůj život pevně v rukou, obvykle vysoko vibrují. Představte si to asi tak, že naše tělo se skládá z milionů buněk, atomů atd., které neustále vibrují a zanechávají určitý signál.

Kdo vysoko vibruje, přitahuje si do svého života samé pozitivní věci. Takový člověk nemá nouzi o přátele a dobré vztahy s okolím. Jinak řečeno – má šmrnc. Jeho perfektní intuice, šestý smysl a schopnosti vidět o něco více, než ostatní, to je hlavním znakem otevřeného vědomí.

Frekvence 528 Hz

Standardní hudební ladění bylo nastaveno na 440 Hz. Je to dáno celosvětově, nicméně, což je velmi zajímavé, právě tato úroveň není sladěna s lidskou DNA. Hity z rádií a naše oblíbené skladby se nám sice mohou líbit a velmi rádi si na ně i zatančíme, avšak na podvědomé úrovni způsobují našemu tělu stres a napětí. Ideální frekvence, které lahodí našemu organismu, psychice, jsou ty 432 Hz. I když je to rozdíl pouze osm čísel, stačí to…

Solfeggio frekvence jsou léčivé, protože vědci spolu s lékaři přišli na to, že mají schopnost vyléčit lidskou DNA a dokážou spustit tzv. samouzdravování organismu. Řadí se sem zejména frekvence 528 Hz, která opravuje poškozenou DNA, ale jsou zde i další, například: 396, 417, 639, 741, 852 Hz. Každá z nich napomáhá v řešení určitého problému, ať už ve vztazích, k sobě samému nebo k duchovnímu rozvoji.