Hubnutí s Acai berry a kojení

Acai berry poutá neustále hodně pozornosti jako zázračná potravina na ztrátu hmotnosti. Je zmiňovaná tak často a přesto je velmi těžké najít přesné a pravdivé informace, protože většina webových stránek a blogů, které o acai berry píší, se soustředí spíše na prodej jako pravdivé informace o Acai berry. Kojící matky se nemohou dočkat, až začnou shazovat kila, které nabraly v těhotenství a zajímají se, zda je bezpečné Acai berry doplňky během kojení.

Co je to Acai berry?

Acai berry roste hlavně v Brazílii pokud čerstvému ​​ovoci se nemůžete dostat, pokud nežijete v Brazílii. V ostatních zemích se můžete dostat jen zmrazenému acai berry nebo šťávám a doplňkem z Acai berry. Mnoho z těchto doplňků také může obsahovat další složky.

Výživa

Hlavním zájmem kojících matek je obvykle výživa svého dítěte. Podle poradců na kojeneckou výživu, ženské tělo se během období kojení snaží zajistit, aby byly všechny potřebné výživné látky v první řadě obsažené v mateřském mléce. Na druhou stranu je však důležité aby výživa byla vyvážená.

Zdraví dítěte

Většina z toho, co jíte nebo pijete jako kojící matka, se dostane do Vašeho mléka. Zatímco množství toho, co se dostane do Vás, se liší, i malé množství určitých věcí, jako je například kofein, může ovlivnit Vaše dítě, protože ono nemůže strávit a zpracovat stejně dobře jako Vy. Různé byliny a bylinné produkty mohou být toxické pro dítě prostřednictvím mateřského mléka. Mnoho doplňků, včetně mnoha, které obsahují Acai berry extrakt, obsahují přidané látky, které nemusí být bezpečné pro Vaše dítě.

Na zvážení

Neexistuje velmi mnoho výzkumů, které se týkají negativních účinků Acai Berry a už vůbec žádné zkoumající účinky na zdraví dítěte. V této situaci je vždy třeba držet se základního pravidla – nepřehánět to s dávkami. Ať už užíváte doplňky nebo pijete acai berry nápoje, raději to dělejte s mírou. Stejně si ověřte, zda produkty neobsahují i ​​jiné látky, které by případně mohly být škodlivé nebo se jedná a Dieta a jeho vliv na děti přes mateřským 100% extrakty z acai berry. Pokud si nejste jistá poraďte se se svým dětským lékařem o tom, co byste měli jíst a pít při kojení.