Hubnout v létě je jednodušší – 4 důvody proč

Léto, období dovolených a odpočinku, opalování a nekonečných posezení při západu slunce. A navzdory všem těm drinkem a dovolenkovým lákadlům je právě léto tím správným ročním obdobím, kdy se vám může podařit mnohem jednodušší hubnout. Ptáte se proč? Čtěte pozorně!

Pěkné počasí přímo vybízí k aktivitě

Jaro a léto jsou roční období, kdy se lidé hýbou nejvíce. Na podzim av zimě se spíše ohřívají u šálku horkého čaje. Vyměňte tělocvičnu za přírodu a nechte se unášet letem. Je dokonce vědecky dokázáno, že lidé, kteří alespoň někdy cvičí venku, jsou mnohem aktivnější než takzvaní “indoorový sportovci”.

V létě jsme méně náchylní na špatnou náladu
Zima je tmavá a ponurá. Lidé si ji často spojují s obdobím depresí. Během zimy se více přejídají, mnoha kvar Vánoce. A celkově si člověk dopřeje mnohem více sladkého v zimě než v létě, takže hubnout v zimě je obtížnější.

Horké počasí potlačuje chuť na jídlo

Ano, zmrzlina je neoficiální letní stravou. Nájezdy na ledničku jsou však v teplejších měsících méně časté. Proč? Teplo tlumí apetit. Lidé, kteří se zdržují a pracují v teplém prostředí (cca 30 ° C) mají menší chuť k jídlu, než lidé v chladnějších podmínkách (cca 10 ° C). To znamená, že horko snižuje chuť k jídlu, i když jste právě absolvovali svůj pravidelný trénink. A nepřímo nám tak pomáhá hubnout.

V létě vystavujeme těla na odiv

Některé ženy se bikin přímo hrozí. Skočit do plavek a dokonce se v nich ukázat na koupališti nebo na pláži, to je pro mnohé velmi silná motivace na hubnutí. Ale to je jasné asi každému.

Takže, ovocný salát do ruky, plavky do tašky a hurá na promenádu!