Filtrační konvice a výhody filtrované vody

Filtrační konvice a výhody filtrované vody

Kvalitní voda nemusí být jen nedostižným snem

Jak se pozná opravdu kvalitní voda? Základním měřítkem je pro většinu lidí její chuť. To ale nemusí být všechno. Opravdu kvalitní voda nejenže neobsahuje
nežádoucí příměsi
, které by kazily chuťový zážitek při její konzumaci,
dokáže ale také velice efektivně pomoci lidskému tělu k lepšímu fungování. Jste-li všímaví, poznáte to velice rychle sami. Jak to ta voda ale dokáže? Tajemství spočívá ve změně její alkality.

Živá voda pro každého: nabídněte si

Možná jste slyšeli zvěsti o živé vodě, zázračném prameni, který je zdrojem věčného mládí, krásy a dlouhověkosti. Kdo by si jej nepřál mít doma. Dopřejte si ho. Nemusí jít hned o pramen, kvalitní živou vodu můžete vytvořit i z vaší kohoutkové. Jak na to? Jednoduše ji přefiltrujte filtrační konvicí na vodu vybavenou inovovanými vodními filtry nejnovější generace. Získáte tak výtečnou vodu s dokonalou chutí i vůní, jejíž pH bude svědčit o mírně alkalických vlastnostech. Její konzumace posílí váš organismus, ale také přispěje k efektivnější hydrataci vašeho těla díky jednoduššímu vstřebávání
vody buňkami. Lehce alkalická voda vykazuje také poměrně výrazné antioxidační účinky, to znamená, že se podílí na odbourávání volných radikálů a zpomaluje stárnutí.

Bez filtrační konvice to nepůjde

Základní podmínkou pro to, abyste doma měli chutnou a kvalitní vodu bez nežádoucích příměsí, je pořízení filtrační konvice. Ta si poradí nejen s látkami kazícími chuť vody, ale také upraví její složení. Kromě změny pH to znamená například odfiltrování vodního kamene, těžkých kovů, ale také například pesticidů, hliníku, rzi z potrubí a dalších látek, které mohou zanášet váš organismus. Výsledkem je pramenitě čistá voda, které je radost se napít. Ochutnáte?

Filtrační patrony měňte pravidelně

Aby vám vaše filtrační konvice sloužila co nejdéle, nezapomínejte na pravidelnou výměnu filtračních patron, která by se měla odehrát alespoň jednou za měsíc. Největším zanašečem filtrů ve filtračních konvicích je samozřejmě vodní kámen. Teče-li vám tedy doma z kohoutku velmi tvrdá voda, měňte filtry v konvici raději častěji. Že filtr již nedostačuje své funkci, poznáte například podle měnící se chuti vody, která opět získá chlorovou pachuť. Ta je pak neklamným znamením toho, že je načase filtrační patronu vyměnit. Optimální interval pro výměnu filtru jednoduše vypozorujete v průběhu používání konvice.