Dámské společenské účesy

Společenský účes na svatbu, ples, večírek či jinou mimořádnou událost byste si měli vybrat v dostatečném předstihu, aby se zabránilo problémům na poslední chvíli. Mnoho společenských účesů je možné vytvořit si sami doma bez pomoci profesionálního kadeřníka. Pro ženy s dlouhými i krátkými vlasy je k dispozici mnoho možností k dosažení dobře upraveného, ​​společenského účesu. Společenský účes pro zvláštní příležitosti můžete doplnit vlasovými šperky a doplňky.

Kučeravý cop

Kudrnatý cop je upravená a elegantní volba, která je vhodná k šatům s hlubokým výstřihem, bez ramínek nebo přes jedno rameno. Copy nemusí být nudné, a mnoho celebrit se na červeném koberci objevilo s okouzlujícím copem. K dosažení tohoto účesu jednoduše svažte vlasy do vysokého culíku pomocí gumičky. Kulmou natočte jednotlivé prameny vlasů a zajistěte je lakem na vlasy. Natočte celý cop a uspořádejte vlasy do pozice, se kterou jste spokojeni. Čelenkou odhrňte vlasy z obličeje nebo orámujte svou tvář roztřepenými pramínky nebo ofinou po stranách.
Drdol na straně

Hladký drdol na straně je elegantní a nadčasová volba pro společenské události. Tento účes vypadá krásně, ale je také praktický, protože zůstane na svém místě po celý večer. Tento účes zkuste, pokud jsou Vaše vlasy střední délky nebo déle. Svažte vlasy do nízkého culíku na boku hlavy, obtočte cop kolem gumičky a vytvořte tak elegantní drdol. Upevněte drdol pomocí sponek a sponkou vytáhněte z drdolu několik pramenů, čímž dosáhnete rozcuchaný vzhled. Pokud máte boční ofinu, dodejte její objem natočením na deset minut na natáčky. K dosažení elegantního hladkého vzhledu použijte sprej dodávající lesk.

Dlouhé a volné

Dlouhé, volné účesy jsou stále populární volbou pro ženy na formálních společenských událostech. Pro elegantní a hladký vzhled použijte žehličku na vlasy. Alternativou oblíbenou volbou jsou volné vlny a kadeře, které můžete dosáhnout kulmou. Pokud jsou Vaše vlasy velmi dlouhé a husté, seberte část vlasů z přední části obličeje při cestičce a vypněte si ji sponkami dozadu, aby Vám vlasy nepadaly do očí. Nový účes na společenskou akci dosáhnete pokud pohrajete s pěšinkou ve vlasech pokud ji obvykle nosíte uprostřed, zkuste ji nosit na boku či naopak.