Ciťte se sexy a spokojeně i s nadváhou

Dnešní společnost a obraz nádherných, přirozeně štíhlých a dobře vypadajících lidí, které dennodenně vídáme v televizi, a kteří se do sebe zamilovávají, v nás má vyvolat dojem, že přitažlivé znamená sexy a krásné.
Společenský diktát vzhledu si však vybírá daň u žen a mužů s XXL rozměry. Pak se těžko nabývá nebo znovu získává sebevědomí. Jednoduchý fakt, že se takový lidé cítí neatraktivní a nehodní lásky, může výrazně podkopat sebevědomí člověka. Klíčem k atraktivitě je jednoznačně sebevědomí. Pokud věříte v sebe a ve svůj potenciál, jistě si dokážete zařídit rande.

Ačkoli velmi mnoho lidí trpí na nadváhu, realitou je, že jsou zamilovaní. Přitom je jedno, jací jsou vysocí nebo široké.

Ať je dnes ten den, kdy budete mít konečně radost ze své “kypré” postavy a budete se mít rád takový, jaký jste. Řiďte se těmito deseti kroky a budete minimálně na správné cestě:

1 Akceptujte sám sebe

Akceptujte se jako krásná osoba, kterou jste. Naučte se milovat své tělo a sundejte si každý den nějaký kompliment. To je první krok!

2 Neřiďte se obecnými názory o tom, co je atraktivní

Často inklinujeme k myšlence, že lidi, se kterými bychom šli rádi na rande, přitahuje určitý typ člověka (perfektní účes, perfektní tvar a tvář …). Takové domněnky nás omezují, navíc jsou na hony vzdálené od reality.

3 Posílejte a vystavujte aktuální fotky

Kdo by neposlal starou fotku, na které jste mladší, hubenější a vůbec, vypadáte na ní “lepší”?

Buďte upřímný a vystavujte fotky, které reprezentují vaše současné tělo. Budete mít lepší šanci ulovit tu správnou rybu a vyhnout se možnému zahanbení, když se nakonec osobně setkáte. Pro každého je někde ten správný partner. Být na fotce o deset kilo hubenější, než ve skutečnosti, není ta správná cesta, jak si ho najít a udržet.

4 Zůstaňte silný

Nenechte se zlomit odmítnutím. Odmítnutí potkalo každého z nás, nezáleží přitom na vzhledu ani výši. Není žádný důvod, abyste sebe nebo svou postavu vinili z odmítnutí. Trénujte a zkoušejte, až nakonec uspějete. Člověk, který vás bude hodnotit podle vaší váhy nebo vzhledu nemůže být dobrým “přítelem”.

5 Popisujte se v pozitivním světle

V životě i na vašem seznamovacím profilu byste při popisu své osoby měli používat výrazy, které vás charakterizují z pozitivní stránky. Místo toho, abyste použili slovo “nadváha”, použijte “kyprý, vnadné, plnoštíhlí, s křivkami, nadrozměrné velikosti”.
6 Vylepšete image svého těla

Součástí toho, jak dokážete milovat a akceptovat své vlastní tělo je i to, pokud dokážete vyzdvihnout vaše fyzické přednosti. Dopřejte si čas a podívejte se na sebe, zamyslete se, jak byste se mohli stát ještě atraktivnějším. Muži a ženy jsou velmi rozdílní, pokud jde o způsob oblékání na rande. Ženy se zaměří na celkový oděv, make-up, účes, šperky, parfém, atd. Muži na šaty, účes a parfém … A nezapomínejte na boty!

Ciťte se sebejistě a pěkně, přímo nádherně! Pohodlně a zároveň stylově.

7 Otevřete se světu

Jděte více do společnosti, potkáváte a poznávejte lidi. Mějte radost sám ze sebe. Najděte si činnosti, které máte rádi. Dostanete se tak do dobré nálady a nebudete řešit “ten problém” s nadváhou.

8 Přestaňte se pokoušet zhubnout

Víte, že až 87% lidí se někdy snažilo zhubnout? A jen velmi málo z nich to i dokázalo?

Mít nadváhu není konec světa. Navíc, čím více se budete snažit o snížení hmotnosti, tím budete frustrovanejší. Přitom je to jednoduché, začněte se zdravým životním stylem (ne s dietou), buďte odhodlaný a uvidíte, že se zázrak stane – kila časem vymizí! Je to všechno o nastavení mysli a stanovení cílů. A sebevědomí se také dostaví.

9 Na první místo dávejte své klady

Myslete na všechny své vlastnosti, za které vám lidé skládají poklony … Svůj talent, kvality, sílu … Neustále si je potichu i nahlas připomínejte. To je ta osoba, kterou skutečně jste.

10 Straňte se jedovatých lidí

Není žádný důvod, proč byste měli trávit čas s lidmi, kteří rádi snižují vaše sebevědomí, chvástá se, jací jsou úžasní a jak byste vy mohli být lepší.

Nedovolte jim, aby vás přemohli. Vždy si udržujte zdravý, pozitivní obraz sebe sama.

Pro randění existuje moře možností. Vybrat si dokáže každý, i pokud jde o tělesnou konstrukci. Člověk je dán svými schopnostmi a potenciálem. Nedovolte, aby tlak společnosti nebo estetické vnímání kultury ovlivnilo vaše pravidla randění.

Začněte žít život, po kterém toužíte, již dnes! A když si konečně vybudujete sebevědomí, dovolte mu, aby vás vedlo!