6 skvělých tipů pro dokonalý svatební účes

Chcete mít svatební účes svých snů? Mějte realistická očekávání a podívejte se na náš seznam rad.

Plánujte dopředu

Pokud si vlasy jdete nabarvit, jdete si dát udělat trvalou nebo si jdete dát vlasy jinak chemicky ošetřit, učiňte tak alespoň měsíc před svatebním dnem. Tento extra čas pomůže zjemnit Váš účes, takže bude vypadat přirozeněji. Kromě toho, pokud něco nevyjde, budete to mít čas napravit.
Uvolněte se

Vlasy si ve svatební den nedejte upravit (nebo sama neupravte) příliš brzy, a nestiahnite si je příliš. Pokud máte na sobě účes, který je příliš pevný, může Vás z něj začít bolet hlava.

Dosáhněte uhlazený vzhled

Několik týdnů před svatbou se nechte ostříhat abyste odstranili roztřepené konečky a dosáhly uhlazený vzhled.

Informujte se

Poraďte se s více než jedním kadeřníkem a vyberte si toho nejlepšího. Ve vlasovém salonu, který obvykle navštěvujete může být někdo, který se specializuje na ten typ účesů, který chcete. Váš kadeřník se neurazí pokud využijete služby této osoby nebo jej požádáte aby Vám někoho doporučil. Svatební účes je velká událost, která se liší od obyčejného zastřihování nebo barvení vlasů.

Nechte si poradit

Pokud máte v plánu upravit si vlasy sami, skvělé! Jen v tom nebuďte sami. Požádejte přítelkyni aby Vám upřímně řekla svůj názor dokud si budete upravovat vlasy.
Buďte věrní svému skutečnému já

Nepřežeňte to – jinak Vaši hosté nebudou vědět, kdo je to dívka v bílých šatech! Kromě toho, příliš složitý účes je jen další věc nad kterou se budete muset trápit – a všichni víme, že to není něco, co právě teď potřebujete!

Tip

Pokud jdete na své líbánky na slunné místo, aby Vaše vlasy vypadaly smyslně, aplikujte na konečky vlasů opalovací krém s ochranným faktorem 30. Případné poškození vlasů tak omezíte na minimum a ochráníte tak svoji barvu vlasů.