15 společenských účesů vhodných na srazy

5 různorodých společenských účesů z krátkých, středně dlouhých a dlouhých vlasů, vhodných na srazy

Sešlost sice není maturitní večírek, ale vypadat dobře chceme na obou. Srazu jsou méně formální, můžete si zvolit jednodušší účes. Jistě by měl ale ozvláštnit zvolené oblečení a doplňky. Ano, dívky a ženy mají různý vkus, typ a délku vlasů, ale na srazu chtějí vypadat všechny úžasně. Přece jen, jde o malou společenskou událost. Nezapomínejte na to, co byste chtěli a zobrazte 15 velmi univerzálních účesů: stylové uzly a nenucené spuštěné vlasy, dobré nápady, co vykouzlit z krátkých vlasů. To vše s důrazem na současné trendy.
Jaký společenský účes na srazy?

Pokud se chystáte na školní srazy, bývá běžným problémem výběr oblečení a účesu vhodného na takovou společenskou událost. Nikdo nechce být nastrojení příliš formální, ale ani příliš běžně. Sešlost je o něco méně formální než stužková, hodilo by se tedy něco milé a šik, abyste vypadaly decentně, stylově a spíše nenuceně jako přehnaně “nastylovaná” a oslnivá. Takže, jaký společenský účes zvolit na srazy?

Obecně jde o stejné variace drdolů, dolů sčesaný vlasů, napůl vypnutých vlasů a rozpuštěných vlasů, které byste zvolili na stužkovou, ale v jejich běžnějším provedení. Abychom byli přesnější, myslíme tím následující:

  1. Neuhlazeně drdoly. Nesouměrně pospletané, rozmarné, uvolněné, česaná bez použití hřebenu, takové drdoly jsou spontánní a zároveň velmi půvabné.
  2. Vlasy sčesané stranou. Pokud je zkombinujete s asymetrickými topy nebo šaty, stranou sčesané vlasy vám pomohou vytvořit stylový image, který je jen těžko přehlédnutelný.
  3. Copy. Vidět jejich všude, včetně červeného koberce. Copy už dávno nejsou všedním účesem školaček. Mohou být skutečně ozdobné a elegantní.
  4. Koňský ohon. Jde o trend roku. Existuje množství možností elegantních nadčasových účesů, které můžete vytvořit z ocasu. I když zvolíte jednoduchý styl, zkuste si vlasy mírně natupírovat a okamžitě získáte všechny možné body za styl.

Trendy nápady na společenský účes určený na srazy

1 Vlnitý chaotický účes

Představte si cosi, co vypadá přirozeně a zároveň neodolatelně půvabně, tak jak zdánlivě neupravený drdol z vlnitých vlasů, zvýrazňující lesk vašich loken. Je to elegantní, spontánně a poměrně snadno urobiteľné.

2 Rozkošný, jednoduchý a elegantní cop

Pokud nejste typ na složité drdoly, zvolte něco elegantní a dívčí, jak jednoduché spuštěné vlasy s diagonálními vodopádovým copem ozdobeným rozkošnou stuhou. Možná bude nutné, abyste osvěžili barvu vlasů. Váš společenský účes tak bude ještě více lahodit oku.

3 Natupírovaná drdol pro krátké vlasy

Pokud jste si právě nechali podstřihnout vlasy a do srazu vám nedorostou do dostatečné délky, můžete být klidná. Stylový uzel lze udělat iz mikáda. Vlasy trochu natupírujte a stočte do hladkého uzlu nebo banánu.

4 Uzlů už cop

Spletitý uzlový cop je na srazy ideální. Mnoho dívek zvykne nosit culík, ale s tímto volným, roztřepeným a rozmarným ohonem budete snadno vyčnívat z davu.
5 Roztomilý, rozcuchaný drdol pro krátké vlasy

Inu, z krátkých vlasů nevykouzlí luxusní, masivní cop. No něco sladké a elegantní, jako rozcuchaný drdol, je urobiteľný velmi jednoduše. Vlasy třeba od kořínků sčesat dozadu, abyste je dostali z obličeje, konečky pak můžete na temeni hlavy náhodně zachytit a upevnit.

6 Copy a vlny

Copy a zvlněné vlasy patří k nejoblíbenějším druhům dívčích účesů. Proč je tedy nespojit do jednoho vzhledu, napůl vyčesaného a napůl spuštěného účesu? Můžete vyzkoušet dva horizontální zaplétané copy a svěží pružné vlny.

7 Plastický účes pro středně dlouhé vlasy

Vlny, prosvětlené prameny a kombinace vertikálních a horizontálních linií vytvářejí úchvatný plastický efekt pro jednoduchý společenský účes. Mírné natupírované vlasy u kořínků dodají vlasům na objemu, což účesu jen lichotí.

8 Vintage účes s moderním nádechem

V současnosti jsou pro všechny společenské události velmi populární účesy ve stylu vintage. Elegantní drdol s dovnitř stočenými a zastoknutými konci je vynikající nápad na společenský účes na srazy, případně na stužkovou nebo svatbu.

9 Ozdobný spuštěn účes

Nazdobený účes z vlasů uhlazených dozadu připomíná koňský ohon. Je však jeho najzdobnejšou verzí, protože obsahuje dva spletené uzly a volné splývající vlny. Je to jednoznačně svěží a nevšední nápad.

10 Rozcuchaný uzel na šíji

Jednotlivé prameny vlasů si ledabyle srolujte na zátylku. Pokud si na hlavě vytvoříte trendy rozcuchaný uzel, můžete se ukázat i na velké společenské akci. Melír či zesvětlené prameny váš účes ještě více podtrhnou.

11 Asymetrický účes z krátkých vlnitých vlasů

Je možné vypadat strhující is krátkým střihem vlasů. Asymetrické mikádo je na srazy velmi vhodné, máte velké šance, stát se tou nejstylovější ženou večera.

12 Krátké vlasy sepnuté do banánu

I z mikáda můžete vytvořit super uzel. Můžete zkusit banán, nikoliv však francouzský a uhlazený účes, ale jeho střapatou a natupírovaný verzi, kdy jednotlivé prameny zastrčíte do výsledného uzlu v různých směrech.

13 Decentní uzel sčesaný stranou

Nízko posazený uzel je vynikajícím společenským účesem na stužkovou, na svatbu či jinou speciální událost. Pokud uzel posunete na jednu stranu a podtrhnete ho hustě zaplétání copem, získáte jedinečný společenský účes na srazy. Pokud navíc do vlasů zastoknete květ, máte vyhráno na plné čáře.

14 Do boku sčesané dlouhé vlasy

Pokud jsou vaše vlasy déle, snažte se volit jednoduché účesy, abyste nezatienili krásu vaší nádherné hřívy. Shrňte všechny vlasy na jednu stranu a propleťte jejich jemnými copánky a květy.

15 Jednoduchý uzel pro rovné vlasy

Další z nenáročných, a přesto úchvatných společenských účesů, který zvýrazní vaši přirozenou strukturu vlasů a vypadá originálně. Udělejte si vzadu na temeni uzel a nechte několik pramenů volně rozpuštěných kolem obličeje.

Je tolik možností, ze kterých můžete vybírat. Co tedy doporučit? Nuže, univerzální tip, který vždy zabere, je vyzkoušet něco, co vašemu vzhledu lichotí, a co jste předtím ještě nezkoušela. Buďte jiná a změňte svou tradiční vizáž. A můžete si být jistá, že sklidíte úspěch.