10 nejlepších svatebních účesů

Přinášíme výběr 10 velmi zajímavých účesů, kterými se můžete inspirovat při výběru vhodného účesu na svatbu. Působí Přirozené a přitom velmi svátečně …
Přinášíme výběr 10 velmi zajímavých účesů, kterými se můžete inspirovat při výběru vhodného účesu na svatbu. Působí Přirozené a přitom velmi svátečně.

[Fb_social]

Letní drdol

Pro každý druh svatby je možné najít perfektní účes, který se bude vyjímat. Tento Splétaný drdol je vynikající na letní svatbu venku. Je dobře vypadající, trendy a vlasy nepadají až na krk.

[Fb_social]
Stylové vlny

Stejně jako luxusnější šaty jsou určeny pro večerní příležitosti, speciální je i tento účes s vlnami. Velké vlny sčesané stranou a trochu séra na lesk vlasů a jste připravena.

[Fb_social]

Moderní účes s ofinou

Tento účes určitě zaujme a je vhodný pro dámy s dlouhými ofinách. Není těžké ho napodobit ale opravdové tajemství spočívá v kvalitním tužidlo, které udrží účes v dokonalé formě během celé noci.

[Fb_social]

Objemné kadeře

Některé ženy si na svou svatbu vyberou kompletně jiný look jako nosí běžně, jiné ženy si zvolí jen trošku více stylový odraz svého běžného looku. Tento účes je přesně takový. Je okouzlující a přece nebere příliš pozornost ze svatebních šatů.

[Fb_social]

Dramatický drdol

Co dělá tento účes zaujímavýmje jeho velký objem. Vlasy nemohou být těžké aby vytvořily takový typ účesu.

[Fb_social]

Svatební plážové vlny

Tento účes je prostě napodobitelní a vypadá výborně.

[Fb_social]

Krátký a elegantní účes

I z krátkých vlasů může být vytvořenou výjimečný účes pro nevšední příležitosti. Třpytivý doplněk ve vlasech přidá účesu jiskru.

[Fb_social]

Poloviční zdvih

Tento účes je vynikající, ať už máte závaoj nebo ne. Můžete ho ještě vylepšit s žehličkou na kadeře.

[Fb_social]

Princeznin vysoký drdol

Tento účes je objemný a unikátní. Pokud hledáte look o kterém budou všichni říkat – toto je bezpochyby on.

[Fb_social]

Splétaný svatební look

Není překvapením, že takový pěkný svatební účes patří královské nevěstě. Zepředu působí výborně ale co ho opravdu dělá speciálním jsou zaplétané copy vzadu.