Jdete na druhé rande? Udělejte dojem a získejte ji!

Jdete na druhé rande? Udělejte dojem a získejte ji!

Na prvním rande záleží, o tom nemusí být sporu. První schůzka je samozřejmě rozhodující. Pokud máte první rande za sebou a chystáte se na schůzku číslo dvě, gratulujeme.

Vypadá to, že se vám podařilo danou slečnu či ženu dostatečně zaujmout natolik, aby se s vámi sešla znovu. Ale pozor, pánové! Nemůžete automaticky podlehnout přesvědčení, že máte vyhráno. I na druhém rande můžete hodně pokazit. Chcete poradit, jak si ženu na druhé schůzce omotat okolo prstu? V tom případě čtěte!

Druhá schůzka je klíčová

Ačkoli se říká, že první rande je rozhodující, druhé je možná ještě o něco důležitější. Daná slečna či žena sice už dala najevo, že jste ji zaujal, a proto se s vámi sejde ještě jednou.

Jenže ani druhá šance vám nemusí dát jistotu, že se společně sejdete i potřetí – tedy pouze v případě, kdy na to půjdete správně a ženu si na druhé schůzce pojistíte. Jak? To se dozvíte v následujících řádcích, které byste si určitě neměli nechat ujít!

Ukažte, že vám jde o její duši, ne tělo

Ať už vás na dané ženě zaujala její luxusní postava či smyslné proporce, nemůžete to dát okatě najevo. Jasně, mužům jde v první řadě především o vzhled (jsou už tak od přírody nastaveni), ale ženy to mají jinak.
Jestliže nechcete ženu odradit, musíte jí ukázat, že vám jde o její něžnou a romantickou stránku. Protože právě tohle na ženy zabírá. I když už se vidíte, jak společně dovádíte v posteli, nesmíte dát ženě najevo, že je pro vás lákavou kořistí, kterou si chcete připsat na seznam.

Oblékněte se tak, aby vám to slušelo

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Měli byste vědět, že ženy přitahují muži, kteří o sebe pečují a dbají na svůj zevnějšek. Nemusíte patřit mezi typické „šampony“, ale trocha upravenosti vám rozhodně neuškodí.

Žena chce mít vedle sebe chlapa, který je krásně voňavý, slušivě oblečený a zkrátka upravený. Nebojte se tedy na druhé rande pořádně vyfiknout, ať vám to sluší a ať se na vás hezky kouká. Váš protějšek to zaručeně ocení a vy získáte plusové body.

Udělejte další krok, ale nepřežeňte to

Druhé rande je příležitostí k tomu, abyste udělali další krok. Zároveň se ale musíte držet zpátky, abyste to nepřehnali. Není nic horšího, nežli přepálený start, díky kterému skončíte ještě dříve, nežli vůbec stihnete začít. Jestliže jste na prvním rande dostali pusu, pak je pro vás druhá schůzka šancí posunout se zase o krok dál.

Zkuste se ženy letmo dotknout, obejmout ji, pohladit a uvidíte, jak na to bude reagovat. Pokud se nebude tvářit jako ledová královna, je čas na pořádný polibek, ze kterého jí rozhodně zamrazí v zádech. A pak už to možná půjde samo!