Jak sbalit chlapa aneb – Když je první krok na ženě

Dnes už aktivní ženy, co se seznamování týká, nejsou žádnou výjimečností. Otázka typu “jak sbalit chlapa” nemá až takovou složitou odpověď a ambiciózní ženy to vědí. Za účelem oboustranného seznamování byly vytvořeny také různé webové stránky.

Seznamka je o tom, abyste poznávali nové lidi bez ostychu. Nečekejte, dokud Vás někdo osloví. Pokud se ozvete první, dotyčný to zajisté nebude brát jako dotěrnost. A pokud ano, tak od něj ruce pryč a podhledu hledat někoho, kdo si nemyslí, že je pánem tvorstva. Deník Vám poradí, co o sobě prozradit, jak správně udělat první krok a zaujmout.

Co do profilu?

Pokud Váš profil obsahuje dostatek informací, s délkou první zprávy si až tak hlavu lámat nemusíte. Obecně platí, že lidé upřednostňují kratší texty, takže dvoustránkový elaborát je dříve odradí než přiláká. Samozřejmě, že existují i ​​výjimky, které upřednostňují čtení a psaní litanií.

Zatím však nevíte, s kým máte dočinění, raději si své příliš osobní věci nechte pro sebe. Také se velmi nevytahujte tím, že jste expert v tom, jak sbalit chlapa. Přílišné vytahování může být pouze na škodu, nebo přiláká typy, se kterými byste asi nechtěli mít nic společného.
Jako utvořit první dojem?

Každá žena nemůže být sebevědomá a vystřižená z titulky módního časopisu. Důležité však je i to, abyste si skromnost zaměňovaly s pocitem méněcennosti a sebevědomí s arogancí. Výhodou online seznamky je i to, že si můžete vyzkoušet jiné chování než to, jaké jste dosud prezentovali. Nic však není potřeba přehánět. Uvědomte si, že pokud budete působit příliš odtažitě, snížíte tím své šance na seznámení.

Všeho moc škodí. Pokud Vás zajímá, jak sbalit chlapa, nezůstávejte šedou myškou. Ti, kteří Vás oslovují, Vás vůbec neznají, nemají o Vás žádné konkrétní představy. Nepřetvařujte se, ale ani to nepřehánějte. Nedělejte ze sebe neviňátko, ale ani nezkrotnou dračici, pokud taková ve skutečnosti nejste.

Neohlížejte se

Nikdy neuvádějte ve svém profilu (ani v začátcích komunikace) své negativní zkušenosti, zklamání, zažité podrazy či nevěry. Tudy cesta, jak sbalit chlapa, nevede. Kromě toho, že budete působit jemně zoufale, vyvoláváte tím dojem, že jste podezřívavá a od mužů očekáváte jen to nejhorší. Pokud je to tak, na seznamce nemáte co hledat a měli byste zvážit, zda raději neinvestovat čas do psychoterapie než do seznamování se s muži, kterým vlastně nechcete dát šanci, aby k Vám byli dobří. Neohlížejte se za tím, co bylo.