5 důvodů proč je facebook dobrá seznamka

Pro nezadané čtenáře pravidelně hledáme možnosti na seznámení. Jednou z nich je nepochybně i facebook. Pokud hledáte fajn partnera nebo partnerku, hodí se každá příležitost. Zde je 5 hlavních důvodů, proč je facebook dobrá seznamka:

Na facebooku už má svůj účet více než 5 miliony Čechů a více než 80% mladých Čechů je na facebooku denně. Průměrný uživatel má 130 přátel. Kopec z Vašich přímých přátel je nezadaných a to můžete využít, nemluvě o přátelích přátel pokud natrefíte na profil někoho, kdo má desítky nebo stovky přátel, je nepravděpodobné, že by byl účet falešný.

Facebook profil je dobrým zdrojem informací a kromě fotografií se můžete co to dozvědět io zájmech a zálibách dotyčné osoby. Samozřejmě, záleží na nastaveních soukromí. Vy rozhodujete, které fotografie a detaily z Vašeho účtu uvidí veřejnost komunikujete s konkrétní osobou, která má své jméno a příjmení a ne s anonymní přezdívkou. To může být výhoda i nevýhoda. Ale zvyšuje to Vaši bezpečnost
Navzdory všemu zde je jedna velká nevýhoda. Facebook není seznamka! Lidé nemají v profilech napsáno, zda se chtějí seznamovat ani koho hledají. Dokonce málokdo má vyplněný osobní stav. Nezadané je velké množství, ale jen malé procento z nich si to napíše do profilu. Tento problém jsme pro Vás vyřešili.
Každý, kdo dá like tomuto článku souhlasí, aby ho na facebooku kontaktovali ostatní singles za účelem seznámení. Můžete také napsat krátkou zprávu do komentářů k tomuto článku v našem profilu na facebooku, kde napíšete kdo jste a koho hledáte. Směle to využijte. Tato facebook seznamka je přece zdarma.