Účesy pro ustupující vlasovou linii

Vlasová linie s věkem ustupuje. Když se tak stane, muži a ženy se cítí hrozně. V tomto článku najdete některé účesy, které Vám pomohou vypadat dobře i s ustupující vlasovou linií.

S vypadáváním vlasů se musíte smířit. Nejlepší řešení ustupující vlasové linie je smířit se s ní. Není to něco nudné, všední nebo něco, co byste měli skrýt nebo za co byste se měli stydět. Existuje mnoho celebrit i jednotlivců, kteří prezentují svou ustupující vlasovou linku s grácií a jistotou, a která je opravdu dělá jedinečnými. Vše, co potřebujete k takovému postoji je dobrý účes. Tento článek Vám řekne o nejlepších účesech, které Vám pomohou získat zpět své sebevědomí, sebeúctu a komplimenty.
Účesy pro muže

Střapaté účesy: střapaté účesy jsou jedněmi z ideálních účesů pro muže s ustupující vlasovou linkou. Jediné, co musíte pro tento účes udělat je nechat si narůst vlasy střední délky po celé hlavě a požádat kadeřníka o vytvoření ležérního rozcuchaného vzhledu. To Vám pomůže zakrýt ustupující vlasovou linii aniž byste vypadaly neupravený nebo nešikovný. Pro profesionální a elegantnější vzhled si zvolte kratší vlasy.

Surfer účesy: Při surfař účesech Vaše vlasy vypadají, jako byste se právě vynořily z vody, přičemž všechny Vaše přední vlasy padají do čela. Tento účes může snadno skrýt Vaše narůstající čelo. Jediné, co musíte udělat, je nechat si narůst vlasy, které Vám dosáhnou po oči. Pak potřebujete už jen dobrý střih a nechat si vlasy upravit kadeřníkem.

Krátké účesy ostříhané strojkem: Toto je jeden z vkusných a elegantních účesů pro zaneprázdněné muže, kteří nemají mnoho času zkoušením různých výrobků pro péči o vlasy. Pravidlem je, že méně je více a hezčí. Tento účes je určen pouze pro muže, kteří chtějí stárnout důstojně, nebo jen přijmout přirozený proces tak jako přichází. Při tomto účesu můžete experimentovat s různými délkami dle textury Vašich vlasů a typu obličeje.

Kromě toho, hlavu si můžete i oholit, což je tuto sezónu velmi v módě. V těchto účesech budete vypadat neformální, nenuceně a sebevědomě.

Účesy pro ženy s ustupující vlasovou linií

Žen s ustupující vlasovou linií není mnoho, ženám vlasy obvykle řídnou v některých oblastech na pokožce hlavy, protože ložiskové vypadávání vlasů u žen se liší od mužského vypadávání vlasů.
Účesy s ofinou: Jedním z nejstylovějších a nejelegantnějších řešení na ustupující vlasovou linku u žen je dobrý účes s ofinou. Ofina snadno a přirozeně zakryje Vaši ustupující vlasovou linii au mnoha žen je v módě. Pokud máte řídké vlasy zkombinujte ofinu s účesem, který přidá Vašim vlasům objem. Můžete experimentovat s různými účesy s vrstvami, které budou vyhovovat vaší osobnosti.

Vrstvené účesy: Pokud jsou Vaše vlasy řidší okolo středového bodu pokožky hlavy, nejlepším způsobem jak zakrýt pokožku hlavy jsou vrstvené účesy. Krátké vrstvené účesy jsou lepší protože pomáhají vytvářet lepší iluzi hustých vlasů.

Rozpuštěné účesy: Ženy s řídkými vlasy a ustupující vlasovou linkou by se měli vyhnout vázání si vlasů. Měly by si raději zvolit rozpuštěné vlasy a nadýchané účesy, které mají objem. Vázání vlasů odhaluje pokožku hlavy ještě více, což jen zvýrazní ustupující vlasovou linku.

Díky těmto nápadem bude pro Vás jednodušší vybrat si nový účes, který Vám pomůže zvládnout ustupující vlasovou linku s elegancí. Můžete se také poradit se svým stylistou ohledně toho, jak upravit své vlasy lépe.