Účesy pro baculaté tváře

Pro baculaté tváře jsou nejlepší dlouhé účesy s ofinou. Dlouhé rovné vlasy odvedou pozornost od lící a zvýrazní oči. Mnoho lidí si nesprávně myslí, že pokud je žena tlustá, bude mít určitě tučnou tvář. Tučná tvář však nemá nic společného s tváří, která má na sobě hodně tuku. Baculatá / kulatá tvář je pouze o jejím tvaru. Má kulatý tvar, a proto takto pouze působí. Pokud máte tučnou a kulatý obličej, existuje spousta roztomilých účesů ze kterých si můžete vybrat. Kterýkoliv účes si už vyberete, ujistěte se, že přidává obličeji délku, nikoli šířku po stranách.
Nejlepší účesy pro tučné obličeje

Hladký vrstvený bob: hladký vrstvený bob střih je vhodný pro tučné obličeje. Řekněte kadeřníkovi, aby nechal délku vlasů pod líce, což dodá lícní oblasti hladký vzhled a tak ji učiní opticky hubenější. Někteří lidé si myslí, že účesy s ofinou nejsou pro tučné obličeje vhodné, neboť ofina pokrývá čelo. Pokud je čelo odhaleno, tvář bude vypadat delší než širší.

Krátký Shag: Krátký shag bude také vypadat dobře na tučné tváři, protože ji opticky zúží. Tento účes si můžete přizpůsobit, aby vlasy vypadaly ještě krásnější. Tento účes je považován za pravděpodobně nejlepší účes pro kulaté obličeje.

Módní drdol: módní drdol je další skvělý účes pro kulaté obličeje. Při tomto účesu jsou vlasy vyčesané na temeni hlavy, což určitě dodá obličeji délku. Kromě toho také můžete také tento účes udělat přitažlivějším přidáním vlasových doplňků.

Krátký účes Pixie: Další dobrý střih pro tučné obličeje je krátký pixie střih, který je nenáročný na údržbu. Tento účes dokonce můžete zpřevracet směrem nahoru a vytvořit v něm vrstvy.
Účesy pro kulaté obličeje

Ti, kteří přemýšlejí o výběru účesu pro kulaté tváře mohou nosit jakýkoliv krátký nebo dlouhý účes. Hlavním bodem je, že účes by měl obličej opticky prodloužit, ne ji ještě více rozšířit. Nejlepší volbou jsou dlouhé účesy, protože tyto účesy dodávají obličeji délku. Pokud nosíte dlouhý účes, potřebujete aby vlasy po stranách obličeje byly rovné, ne zvlněné. To způsobí, že vaše tvář bude vypadat delší než širší. Chcete-li skrýt kulatost obličeje, můžete mít konečky vlasů pod bradou prostříhané.

Krátké účesy pro lidi s tučnými tvářemi jsou také vhodné, pokud jsou správně upravené. Pokud si zvolíte krátký účes dejte pozor na to, aby nebyl příliš krátký, protože potřebujete zakrýt kulatost obličeje. Zvolte krátký střih, který končí nad bradou, nebo trochu delší účes, který končí kousek pod bradou. V případě krátkých účesů pro tučné obličeje, můžete určitě přidat ofinu začesanú do strany a vrstvy, pokud jen nepřidávají obličeji šířku.

Toto jsou tedy některé z nejvhodnějších účesů pro kulaté obličeje. Při výběru účesů pro kulaté obličeje se ujistěte, že nepřidávají tváři objem kolem líc, ale na temeni hlavy. Pamatujte, že v kterémkoli z těchto účesů bude tvář vypadat štíhlejší a krásnější. Pokud si nejste jisti, který účes je pro kulatý obličej vhodnější, dejte si poradit od kadeřníka.