Svatební účesy: výběr účesu

Nevíte jaký je rozdíl mezi účesy chignon a french twist?Dovolte nám, abychom Vám to vysvětlili – a pomohli se rozhodnout, jak si nechat upravit vlasy ve Váš velký den.

Příbuzní Vám jejich zpřevracet, ženich se ke nim přitulí a budou zvěčněno ve svatebním albu. Svatební účes hraje během svatby hlavní roli. Nerozeznáte účes french twist od francouzského toastu? Čtěte dál!
Váš styl

První věc, kterou musíte mít na paměti je to, abyste si vybrali svatební účes, který nejlépe odráží vaši osobnost. Pokud obvykle nosíte vlasy v ohonu nebo příležitostném drdolu, vaše svatba pravděpodobně ne tou nejlepší příležitostí kdy vyzkoušet formální účes. Nezapomeňte také zohlednit styl vaší svatby a svatební šaty. Na formální svatbu, obzvláště ke formálním svatebním šatům se nejlépe hodí elegantní svatební účes.

Přizpůsobte vlasy šatům

Vlasy nevěsty mají být doplňkem k jejímu šatům, ne jim konkurovat. Formalita Vašeho outfitu je klíčem a měla by určovat jakým způsobem si upravit vlasy. Pokud jste se rozhodli pro elegantní moderní outfit jako například šaty jednoduchého střihu, vlasy si buď uhlaďte dozadu nebo elegantně vyfoukejte nahoru a uhlaďte. Pokud jste se rozhodli pro venkovský vzhled – venkovský styl šatů, šaty s vysokým pasem nebo šaty, jejichž střih je inspirován určitým historickým obdobím – vhodný je účes s volnými kadeřemi (do kudrnatých vlasů se hodí malé kvítky) nebo si je zavažte či vypněte dozadu. Velké šaty balíků stylu vypadají nejlépe s výraznými dramatickými účesy.

Použijte svou hlavu

Ujistěte se, že víte jak si příčesek připojit efektivně (pokud ho máte). Hřebeny s širokými zuby na rovných a jemných vlasech prostě nebudou držet. Požádejte obchod, ve kterém jste si příčesek koupili aby ho vyměnila za hřeben s jemnými zuby. Příčesek bude lépe držet ve vlnitých a kudrnatých vlasech – na jeho upevnění použijte například sponky. Pokud nemáte peníze na to, aby kadeřník upravil Vaše vlasy dvakrát (a podruhé rychle!) Ujistěte se, že jste si vybrali účes, který vypadá dobře se závojem i bez něj.

Zazařte

Zcela nejdůležitější aspekt vlasů nevěsty je jejich lesk. Rovné vlasy vypadají od přírody lesklejší, ale jakékoliv odstávající vlasy tento vzhled porouchají. Pro boj proti tomuto problému – rozšířenému zejména v zimě -jednoduše naneste na vlasy antistatický sprej. Na vlnité a kudrnaté vlasy, které jsou náchylné vypadat křehce a fádní naneste před zahájením úpravy hydratační kondicionér a pak použijte sérum, které dodá vlasům lesk.
Na délce záleží

Ano, jste limitovaná délkou Vašich vlasů, ale na druhé straně s tím, co Vám příroda nadělila se dá něco udělat.

Pokud máte krátké vlasy: I nevěsty s krátkými vlasy mohou vypadat půvabně a sexy. Mini sponky jsou krásnou volbou pro nevěsty dvacátnice. Naneste gel a vlasy si vpředu uhlaďte a na strategických místech si zapněte jednu nebo dvě sponky. Pro kontrast si vlasy v zadní části hlavy postrapaťte. Elastikovaná čelenka s jemnými zoubky je další jednoduchý, ale elegantní způsob úpravy vlasů. Stačí jedna a – voila – dosáhli jste pixie vzhled.

Pokud máte dlouhé vlasy: Pokud se rozhodnete vlasy si vypnout, zvolili jste moudře, zejména v létě, nebo pokud jsou Vaše vlasy náchylné k vlnění se – Existuje mnoho nádherných účesů, které můžete vyzkoušet. Hledejte v módních časopisech, obraťte se na svého kadeřníka nebo požádejte o pomoc přátel.

Lupínky ve vlasech, sponky, vlasy vypnuté dozadu nebo paruky – ať se rozhodnete jakkoli, najděte něco, co se hodí Vám a ke celkovému stylu vašeho oblečení a svatby.

Buďte praktická

Při výběru svatební účesu vezměte v úvahu všechny činnosti, které budete v průběhu vašeho svatebního dne vykonávat. Budete tančit a bavit všechny své hosty, a budete potřebovat aby to váš účes vydržel