Svatební účesy: Výběr svatebního účesu ke svatební čelence

Dlouhé volné svatební vlasy a svatební závoj? Francouzský twist a svatební diadém? Na nalezení odpovídajícího svatebního účesu k čelence je potřebný plán – a ráda odborníka. Krásná čelenka by měla být třešničkou na dortu Vašeho ohromujícího vzezření. Ale výběr čelenky, která se hodí ke stylu Vašich šatů, vlasů a Vaší svatby samé o sobě může být skličující zážitek. Zde jsou čtyři kroky jak vybrat tu správnou čelenku.
Požádejte o radu odborníka

Předtím, než se vydáte na nákupy, naplánujte si schůzku se svým kadeřníkem a prodiskutujte s ním o jaký typ vlasového doplňku máte zájem: korunku, čelenku, věnec nebo ozdobu kolem drdolu “Zeptejte se svého kadeřníka, který typ se nejlépe hodí k Vašim vlasům, velikosti hlavy a tvaru obličeje. “

Zvažte své možnosti

Nekupte si první čelenku, kterou Vám dá prodavač na hlavu – i když půjde krásně se šaty, které jste si vybrali, nemusí se k Vám nebo k Vašemu účesu hodit. Navštivte různé obchody av každém z nich vyzkoušejte několik stylů vlasových doplňků.

Poznejte své vlasy

Zvažte strukturu a tloušťku svých vlasů: Pokud jste se rozhodli pro ozdobu kolem drdolu, máte na drdol dostatečně husté vlasy? Pokud ne, ale velmi se Vám takový vlasový doplněk líbí, nebojte se: existují umělé vlasy a příčesky, které dodají drdolu extra objem a strukturu, které potřebujete.

Pokud umělé vlasy z principu odmítáte, najděte způsob, jak pracovat s tím, co máte. Například, pokud máte opravdu husté vlasy, vyberte si vlasový doplněk, který jim odpovídá, co se týče velikosti a hmotnosti. Nevybírejte si lehký jemný věneček, jinak to bude nakonec vypadat, že se Vám vznáší na hlavě. Zkuste těžší korunky nebo ozdobu kolem drdolu. Naopak, pokud máte řídké nebo krátké vlasy, zvolte vlasový doplněk, který se dá snadno upevnit. Čelenka nebo diadém jsou pro krátké nebo řídké vlasy nejlépe.
Cvičení dělá mistra

Když jste si vybrali ozdobu do vlasů a účes, navštivte kadeřníka a vyzkoušejte na kterou část hlavy a pod jakým úhlem ozdobu upevnit. Vezměte si s sebou i závoj – je možné ho odepnout pokud ho na oslavě na sobě nechcete mít.

Jedna nevěsta, která nechce být jmenována, řekla svůj příběh – nevyzkoušela si závoj až do dne své svatby a zjistila, že výrobce přišil klip vzhůru nohama. Po menším (čti: velkém) panickém záchvatu musel kadeřník doslova přišít závoj do vlasů nevěsty, aby držel.