Svatební účesy – typy účesů

Svatba je jedním z nejpamátnějších okamžiků v životě člověka. Pro většinu lidí je to událost, která se stane jen jednou za život. Svatba je ve skutečnosti nejen nádherný zážitek pro nevěstu a ženicha, ale i pro ostatní hosty. Aby tomu tak bylo, setká se rodina a přátelé z obou stran. K svatbě neodmyslitelně patří skvělé jídlo, hudba a tanec. Na svatbě se nesnaží vypadat co nejlépe nejen nevěsta a ženich, ale elegantně oblečeni jsou všichni hosté. Účes hraje klíčovou roli ve vzhledu člověka. Protože ženy obecně nosí delší vlasy, atraktivní a elegantní účes je pro ně nezbytností.
Mezi populární svatební účesy patří:

1. Hustý vlnitý účes Tento účes je vhodný pro dlouhé a husté vlasy a je velmi elegantní. Vlasy se upraví do volných vln. Tento účes obvykle nosí celebrity na prestižních akcích.
2. Retro účes se závojem Tento účes je vhodný pro vlasy střední délky a střední hustoty. Vlasy jsou stočené do nízko položeného drdolu. Je to velmi moderní účes.
3. Nízký cop Tento účes je vhodný pro dlouhé vlasy střední hustoty. Tento účes je často nosí modelky na módních přehlídkách. Vlasy jsou stočené do nízko položeného zkrouceného drdolu.
4. Vysoký drdol Tento účes je vhodný pro velmi zdravé husté vlasy střední délky. Vlasy jsou svázány do vysokého drdolu. Tento účes Vás také udělá opticky vyšší o několik centimetrů. Tento účes nosí mnohé herečky na prestižní společenské akce.
5. Vlnitý účes Vlasy se upraví do volných vln a nechají rozpuštěné. Tento účes je vhodný pro dlouhé a husté vlasy.
6. Sepnutý svatební účes Tento účes je určen pro dlouhé vlasy. Při tomto účesu se vlasy obvykle zapnou sponkami dozadu a nechají se rozpuštěné. Jedná se o jednoduchý, ale elegantní účes.
7. Plážový svatební účes Tento typ účesu je populární na plážových svatbách. Při tomto účesu se vlasy elegantně zapnou dozadu.
8. Kučeravý svatební účes Při tomto účesu, se vlasy natočí a nechají rozpuštěné. Tento účes je vhodný pro vlasy střední délky. Jedná se o moderní a sofistikovaný účes.

Mnoho kosmetiček se specializuje i na svatební účesy, které hrají klíčovou roli během svatebního dne kdy má nevěsta vypadat co nejlépe protože je to její nejpamátnějších událost jejího života.