Svatební účesy: Inspirace pro vypnuté vlasy

Přemýšlíte nad tím jaký svatební účes si zvolit? Zde je několik tipů, které Vám pomohou zjistit, zda se Vám vypnuté vlasy hodí. Vybrali jste si svůj vysněné šaty a našli perfektní závoj, nyní je čas vybrat si účes. Chcete si vlasy vypnout, ale nevíte, kde začít? Pak jste na správném místě, protože máme spoustu nápadů na klasické – a šikovné – účesy z vypnutých vlasů. K těmto krásným účesem se hodí celá škála vlasových doplňků (ačkoli na upevnění většiny z nich budete potřebovat praxi nebo pomoc odborníka).
Klasický účes

Kulmou vytvořte množství loken, vyčešte a upevněte je na temeno hlavy do vysokého culíku. Nechte vlasy kroutit se kolem gumičky a odstávající vlasy upevněte sponkami a lakem na vlasy.

French Twist

Líbí se vám vzhled Audrey Hepburn? Zkuste klasický French twist. Protože tento účes se nejlépe hodí na vlasy ve skvělém stavu, začněte si vlasy ošetřovat v dostatečném předstihu před svatbou.

Romantický vzhled

Pokud se budete vydávat v zahradě, Vaše šaty jsou ve viktoriánském stylu nebo jen chcete dosáhnout romantický efekt, zkuste formální účes. Naneste na vlasy produkt, který je udrží na místě a dodá jim lesk, pak je pokrčte a vytvořte tak měkké vlny a kadeře. Vlasy stáhněte v zadní části hlavy, vytvořte z nich French twist směřující dolů a na zátylku ho upevněte velkou sponou.

Koruna z copů
Zkuste komplikovanější účes. Rozdělte vlasy na malé části. Každou část prohněte a upevněte na hlavu sponkou, čímž vytvoříte zkroucené kadeře.

Vypnuto i rozpuštěné vlasy

Nemůžete se rozhodnout, zda si chcete vlasy vypnout nebo si je nechat rozpuštěné? Zkuste obojí! Vypněte si vlasy na přední polovině hlavy do jednoduchého nebo složitějšího drdolu a zbylé vlasy nechte rozpuštěné ..

Jednoduchý ocas

I obyčejný účes může vypadat velmi sofistikovaně. Vlasy si svažte do nízkého ocasu. Pro očarujúcejší vzhled dodejte vlasům extra lesk pomocí malého množství na to určeného séra.

Moderní účes

Pokud máte pocit, že je při pouhém vypnutém drdolu Vaše tvář přeexponovaný, vytáhněte si z drdolu malé pramínky vlasů a orámujte si tak tvář, což vám dodá jemnější vzhled.