Stylové svatební účesy

Viz ty nejkrásnější styly účesů ideálních pro svatební oslavy během dne nebo večera. Od stylového culíku až po bujné romantické vlny …

Viz ty nejkrásnější styly účesů ideálních pro svatební oslavy během dne nebo večera. Od stylového culíku až po bujné romantické vlny.
[Fb_social]

Půvab 40-tých let

Krásné nadýchané kudrlinky pro půvabný vzhled. Klíčem k tomuto svatebnímu účesu s dokonalými kudrlinkami je vhodná žehlička na vlasy. Váš retro look umocní bílý hedvábný doplněk, například v podobě květu.

[Fb_social]
jemné zaměření

Začesané spuštěné vlnky v tomto svatebním účesu dávají vyniknout obličeji a působí romanticky.

[Fb_social]

Vznešená drama

Drdol ideální pro stylovou podvečerní svatbu. Zatáhněte vlasy do vysokého ocasu a tupírujte aby nabraly na objemu. Vlasy pak sepněte těsně na začátku ocasu.

[Fb_social]

Nový úplet

Tento svatební účes je ideálně doplňkem ke krajkování šatům. Nechte si od karedníka vytvořit hrubý uvolněný francouzský cop, ukončený jemnými kudrlinkami.

[Fb_social]

Vyčesané vlasy

Jednoduchá čelenka se začesanými vlasy, ideální pro oslavu během dne. Při tomto svatebním účesu je nejdůležitější perfektní vyčesání vlasů. Nechte si od kadeřníka tupírovat konečky vlasů aby se jemně zvedly.

[Fb_social]

Vysoký cop

Prekásny vysoký cop – tento účes zaujme každé oko na denní či večerní oslavě. Dokonalý vzhled účesu doplňte křišťálovou sponou.

[Fb_social]

Božské vlny

Přirozené vlny – místo používání žehličky, před vysušením vytvořte menší prameny vlasů, stočte je a sepněte. Vlasy vysušte a poté uvolněte.

[Fb_social]

KLASIC styl

Promyšlený účes vyčesaný vzhůru (updo) je ideální pro večerní píležitosť. Závoj jako doplněk přidá na šarmu.

[Fb_social]

Svěží styl

Příjemný stylový vzhled. Začněte s francouzskými copy po stranách, které spojíte vzadu do drdolu.

[Fb_social]

Škola šarmu

Retro účes, který rozzáří. Přilnavé hrubé vlnky po bocích doplňte štýovou vlásenky.