Společenské účesy pro dlouhé vlasy

Při společenských účesech z dlouhých vlasů jde o doplnění šatů. Dlouhé vlasy mohou být elegantně vypnuté nahoru nebo rozpuštěné, ale nejlepší účesy přitáhnou pozornost na horní část šatů a tvář. Doplňky, včetně náušnic, náhrdelníků a příčesků také dodají Vašemu účesu a oblečení styl.

Dlouhé rozpuštěné vlasy

Šaty bez ramínek nebo kolem krku nejlépe zvýrazníte dlouhými rozpuštěnými vlasy ve volných kadeřích, vlnách nebo rovných vyfoukáním vlasech.

Chcete upozornit na horní část šatů a obličeje, doplní svůj společenský účes náušnicemi ale vynechte náhrdelník. Vaše dlouhé vlasy jsou Vaším hlavním doplňkem při společenské události ..
Dlouhé vlasy vypnuté vzhůru

Vhodným společenským účesem z vypnutých vlasů, když máte na sobě šaty bez ramínek, je vysoký cop. Je jednoduchý a elegantní, ale neubírá pozornost od elegantní jednoduchosti šatů.

Dívky a ženy s dlouhými vlasy mají k dispozici nepřeberné množství společenských účesů z vypnutých vlasů. Mezi skvělé společenské účesy patří pevný drdol nošen buď vysoko nebo nízko, poloviční drdol z vlnitých nebo měkkých loken a začesané účesy, při kterých se vlasy nebo ofina začešú a připnou sponkou na jednu stranu.

Poznej tvar své tváře

Tvar obličeje: dlouhý, čtvercový, kulatý, srdcovitý, oválný, podlouhlý, obdélníkový, trojúhelníkový nebo kosočtvercový je zvýrazněn délkou Vašich vlasů a účesem, který si vyberete. K oválnému a srdcovitý tvaru obličeje se hodí dlouhé vlasy a jakýkoliv společenský účes z dlouhých vlasů.