Jak rychle zhubnout o 10 kilo

Vědět, jak zhubnout 10 kg rychle, nám otevírá jednu z možností, jak vypadat lépe, než se cítit lépe a jak si zlepšit sebevědomí. Přestože existuje mnoho způsobů, jak rychle zhubnout, naučit se, jak to udělat zdravým způsobem, zvyšuje vaše šance, udržet si novou hmotnost natrvalo. Pokud se vzdáte určitých jídel, budete dodržovat speciální dietu a denně cvičit, budete schopen snížit množství tělesného tuku o významné procento v rámci několika týdnů.
Řiďte se speciální dietou

1 Eliminujte ze svého jídelníčku všechny zpracované jídla a polotovary

Patří sem slazené nápoje, jako je kola a ovocné nápoje. Vylučte každý cukr navíc, například do kávy. Přestaňte jíst všechny tučné, slazené potraviny, jako jsou čokoládové tyčinky a sušenky.

2 Nahraďte všechny nápoje ledovou vodou

Tělo má více práce se zpracováním ledové vody, a to kvůli její teplotě. Pomáhá to tělu spalovat extra kalorie vždy, když se napijete. Voda také pomáhá očistit tělo od toxinů.

3 Vypijte minimálně 2,5 decilitru vody denně

Pijte vodu denně po dobu měsíce. Vyhněte se používání jakéhokoliv cukru nebo umělých sladidel na přislazení nebo ochucení vody. Ty vám při hubnutí vůbec nepomohou.

4 Jezte množství čerstvého ovoce a zeleniny, hlavně jablka a citrusové plody

Takto zrychlíte proces spalování tuků. Vyhněte se kupování konzervovaných potravin. Tyto výrobky obsahují velké množství sodíku a cukrů, což může kolidovat se schopností těla snížit hmotnost a zredukovat množství tělesného tuku.

5 Jezte hodně celozrnných výrobků

Nahraďte bílý chléb celozrnným chlebem. Nahraďte klasické těstoviny celozrnnými těstovinami a bílou rýži celozrnnou rýží. Kupujte celozrnné cereálie a snídaňové tyčinky.

6 Kupujte nízkotučné mléko nebo odstředěné mléko

Pijte ho namísto tradičního mléka. Použijte nízkotučné mléko na nízkotučné smoothie snídaňové cereálie a kávu.

7 Kupujte libové maso, jako vykostěné kuřecí prsa bez kůže

Kupujte mleté ​​krůtí maso místo mletého hovězího. Ujistěte se ale, že má krůtí maso 7 procent tuku nebo méně.
8 Jezte hodně malých jídel během dne namísto tří velkých hlavních jídel

Pojídání malých jídel během dne udrží metabolismus v neustálé činnosti. Zároveň to sníží váš apetit.

9 Omezte příjem kalorií na 1500 kalorií na den

Dělejte tak jeden měsíc. Číslo označující příjem kalorií je nejdůležitější částí hubnutí. Zároveň si sledujte gramáž tuků. Nejezte více než 30 gramů tuku za den.

Cvičte

1 Cvičte denně, tedy šest až sedm dní za týden

Dělejte různé kardiovaskulární cviky třicet minut ráno a třicet minut večer.

2 Zvedejte činky 30 minut po každém kardiovaskulárním cvičení

Dělejte různé posilovací cviky, které pracují s bicepsům, tricepsy, prsními svaly, latissimus dorsi (široký sval zádový), s předními a zadními deltového svalu.

3 Cvičte dřepy a výpady 3 až 4 dny v týdnu poté, když dokončíte posilování rukou

Budování svalů na nohách je pro hubnutí nezbytné, protože čím jsou v nohách vyvinutější svaly, tím více kalorií spálíte.

Tipy

  • Pokud jde o dodržování pravidel, popřemýšlejte, jak důležité je dané pravidlo. Můžete si jednou za rok, aby nechali mámin čokoládový koláč? Dejte si jeden řez. Měli byste si dát koblihu vždy, když jdete kolem pekárny? Ne, vynechejte ji.
  • Vypijte dvě sklenice vody 10 minut před každým jídlem. Zaplní vás, takže pak sníte méně jídla.
  • Pokud se pokusíte zhubnout více než 10 kg za měsíc, máte větší pravděpodobnost, že tuto hmotnost znovu naberete. Abyste zhubli zdravě, dopřejte si čas.
  • Pravidelně cvičte a konzumujte více sacharidových a proteinových potravin, než tuků. Pijte množství vody, zapomeňte na nezdravá jídla.
  • Nepofľakujte se, když máte volno. Dělejte intervalové tréninky, nebo alespoň jděte na vycházku.

Varování

  • Než se dáte na tuto nebo jakoukoli jinou dietu, obraťte svůj záměr se svým lékařem.