Proč jsou některé ženy a muži více přitažliví a mají více sexu!

Víte, proč někteří muži mají ty nejkrásnější ženy, i když nejsou sami příliš atraktivní? A proč některé ženy mají takový úspěch u mužů, ačkoli se ani zdaleka nepodobají královnám krásy? Vědci zjistili, že sexuální přitažlivost je ovlivněna tzv. feromony, tedy onou pověstnou chemií.

Jak chemie ovlivňuje výběr partnera 

Samozřejmě, že úspěch mužů u žen a naopak ovlivňuje mnoho faktorů. Patří mezi ně vzhled, postava, společenské postavení, sexuální zdatnost a další. Avšak jak bylo již mnohokrát dokázáno, ten nejdůležitější faktor je ona pověstná chemie! Pokud tedy postavíme do řady 10 mužů, kteří by byli stejně fyzicky atraktivní a těšili se stejnému společenskému postavení, tak největší úspěch u žen bude mít ten, který bude vyzařovat nejvíce feromonů!

Co jsou to feromony a jak ovlivní sexuální přitažlivost 

V živočišné říši jsou feromony, které zvířata vylučují, hlavním faktorem ovlivňujícím jejich sexuální výběr partnera. Podobně je to u lidí. V dnešní době je sice mnoho faktorů, které nám naši přitažlivost u druhého pohlaví mohou navýšit – dobrá práce, perfektní postava, společenské postavení a další, ale podvědomě stále klademe silný důraz na “chemii”.
Feromony můžeme definovat jako látky, které člověk vylučuje nebo vyzařuje a mají silný vliv na sexuální podvědomí opačného pohlaví.

Co dělat, když příliš úspěchu u druhého pohlaví nemáte?

Vědci a specializované firmy investují miliony dolarů a zaměřují se právě na tuto otázku a vyrábějí mnoho produktů s feromony, které mají zvýšit sexuální přitažlivost pro opačné pohlaví, navýšit sebevědomí a získat respekt u osob stejného pohlaví. Na trhu jsou různé parfémy s feromony, koncentrované feromony či různé sprchové gely s feromony.

Úspěch však záleží na kvalitě daného produktu, proto vybírejte pečlivě a nebojte se za kvalitu připlatit.

Test feromonových produktů! 

V minulosti proběhlo množství testů, jak feromony ovlivňují sexuální přitažlivost. Zajímavý byl například test na jedné z českých televizí, kdy byly do tří místností zavřeni tři muži (jednovaječná trojčata).

Jeden z nich byl nastříkán feromony a ženy se zavázanýma očima postupně chodili do jednotlivých místností a měli si vybrat, kde jim je nejpříjemnější, a výsledek? 80% z nich si vybralo místnost s mužem, který měl na sobě aplikovány feromony!

Pomohou i při obchodních jednáních, pohovorech, ve škole 

Feromony vám mohou pomoci i na obchodním jednání, neboť budete působit jako sebevědomí lidé a budete budit respekt jak u mužů, tak i u žen. Mohou vám pomoci na pracovním pohovoru nebo při zkouškách ve škole. Lidé, kteří je vyzkoušeli, už většinou nechtějí vyjít z domu bez nich!