Polo společenské účesy

Polo společenské účesy jsou lepší z toho důvodu, že jsou vhodné pro formální i neformální společenské akce. Nejsou příliš komplikované na normální nošení a zároveň vypadají skvěle při oficiálních společenských příležitostech.

V tomto článku se tedy budeme zabývat nápady na polo-společenské účesy. Cop je například polo-spoločenký účes, který se hodí k oblečení na formální společenské akce. Vlasy si můžete svázat různými způsoby. Dobře zapletený cop nevyjde z módy. Vypnutý drdol je poloprofesionální účes, který je vhodný na jakoukoliv společenskou příležitost. Klasické účesy se hodí na téměř všechny příležitosti. Aby Vám drdol déle vydržel zpevněte jej pomocí gelu nebo laku na vlasy. Francouzský drdol je jeden z nejjednodušších drdolů. Dalším druhů společenských účesů jsou účesy s doplňky.
Vlasové doplňky Vám dokáží pomoci vytvořit polo-společenský vzhled. Doplňte svůj účes sponou, kamínky nebo třpytkami. Dodají Vašim vlasům elegantní vzhled bez velkého množství úsilí. Vlasové doplňky Vám mohou pomoci dosáhnout jakýkoliv vzhled, po kterém toužíte, ale je lepší nepřehnat to se sponami a třpytkami. Volné kadeře Vám dodají elegantní vzhled, který je zároveň jednoduchý a hodí se ke téměř každému druhu oblečení na polo-oficiální společenské setkání. Potřebujete jen kulmu a tento účes máte zdarma.