Nápady na semi společenské účesy

Semi společenské účesy jsou perfektní způsob, jakým doplnit jednoduché, elegantní šaty, aniž by Váš outfit vypadal příliš formální nebo staromódně. Semi společenské účesy se hodí na neformální setkání, polo-společenské příležitosti nebo na dodání ležérnosti společenskému oblečení.

Copy

Zapletené vlasy jsou oblíbenou volbou na polo-společenské příležitosti, protože je to jednoduchý účes, nenáročný na údržbu a lze jej přizpůsobit dlouhým, středně dlouhým i krátkým vlasem. Copy mohou být zapleteny různými způsoby, jedním z nichž je například francouzský twist.
Vypnuté vlasy

Vypnuté vlasy fungují dobře na polo-společenské a společenské události. Existuje mnoho účesů, včetně drdolů, vypnutých loken, copánků a poloviny vypnutých vlasů. Tyto účesy si však zvyknou vyžadovat údržbu po celou společenské události, zvláště to platí pro vypnuté kadeře.

Doplňky

Každý účes může být ještě elegantnější použitím jednoduchého příslušenství jako například spony nebo čelenky. Tyto doplňky jsou také dobrý způsob jak zvýraznit jednoduché šaty. Například zářivě barevná sponka bude kontrastem oproti jednoduchým, černým šatům.

Jednoduchost

Rozpuštěné vlasy, zejména dlouhé vlasy mohou být elegantní a velmi vhodným účesem na semi-společenské příležitosti. Vyžehlené vlasy nebo volné kadeře působí jemně, přesto elegantně.