Krátké účesy pro ženy nad 60 let

Jste po 60-ce a chcete stárnout důstojně, ale stále vypadat jinak. Zahoďte všechny zábrany ohledně svého vzhledu a vyberte si z těchto nádherných krátkých účesů, ve kterých budete vypadat důstojně, elegantně a trendy.

Existuje zažitý názor, že ženy, které dosáhly určitého věku by měly vypadat určitým způsobem a mít určitý účes. Nicméně, na věku nezáleží, když se rozhodnete pro změnu. Takže, ať už je to udržet si vzhled, který se od Vás očekává nebo se z tohoto elegantního vzhledu, kterým jste se vždy prezentovali vymanit, zde jsou některé nádherné a módní krátké účesy pro vaše šedé vlasy.
Proč se rozhodnout pro krátký účes

Existují tři jednoduché důvody.

  • Krátké účesy jsou velmi snadné na údržbu
  • Zakrývají fakt, že vaše Vlasy mohou řídnout
  • Ačkoliv se to nezdá, tyto účesy lze upravit různými způsoby a tak dosáhnout formální i neformální vzhled.

Účesy pro dámy nad 60 let

Všechny tyto účesy jsou skutečně nadčasové a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Záleží jen na tom jak je odprezentovat.

Pixie účes

Pixie je jedním z nejlepších účesů pro ženy nad šedesát let, protože je jednoduchý na údržbu a úpravu. Před tím, než začnete předpokládat, že tento účes je jen pro mladší ženy, zamyslete se znovu. Pixie vypadá velmi stylově i po šedesátce. Ve skutečnosti je to skvělý účes, který udržuje hustotu Vašich vlasů av kterém můžete vypadat kouzelně za všech okolností.

Bob účes

Opět platí, že bob účesy jsou velmi populární mezi všemi věkovými skupinami, a jsou ideální pro starší dámy. Obzvláště oblíbený je velmi krátký bob. Na formální příležitosti, může být upraven elegantně (účes bude držet tvar pomocí laku na vlasy) a ve všední dny mohou vlasy zůstat tak, jak jsou. Schovejte své vrásky za ofinu a máte elegantní účes. Ať už jsou Vaše vlasy rovné nebo vlnité, tento účes na Vás bude vypadat skvěle.

Účes začesaný stranou

Tento účes je také krátký, ale s hlubokou částí, což znamená, že jedna část vlasů je začesaná na jednu stranu obličeje. Základní délka vlasů může být tak krátká, jako při účesu pixie nebo mírně delší. To je jeden z krátkých účesů, které jsou více trendy. Pro ty, kteří mají jemné vlasy, je tento účes skvělou volbou, nenáročnou na údržbu.
Vrstvený účes

I když jsou Vaše vlasy krátké si můžete zvolit vrstvený účes, který je nenáročný na údržbu. Jediné co potřebujete, je trochu tužidla na vlasy aby byly vrstvy viditelné a můžete jít. Vrstvy můžete dokonce i natočit, čímž dosáhnete jiný vzhled. To je krása tohoto účesu; umožní Vám dosáhnout nový vzhled, ačkoliv základní střih je stejný.

Nejlepší účesy pro starší ženy jsou ty, které můžete nosit s elegancí, a hrdostí. Jejich výběr tedy není něco, čeho byste se měli bát. Změňte svůj vzhled pomocí těchto účesů a zvýrazněte to, co je na Vás nejlepší!