Krátké účesy vytvořené pomocí břitvy

Krátké střihy vytvořené pomocí břitvy jsou skvělé pro zaneprázdněnou pracující ženu, která chce stále vypadat stylově. Dosáhněte skvělý vzhled s těmito tipy.

Stylový účes dělá divy u každého. Jediné, co potřebujete, je dobrý kadeřník, znalost nejnovějších účesů a toho, co nejlépe vyhovuje Vašemu typu obličeje. Možná si myslíte, že se to snadněji řekne, než udělá! Ale na lehčí notu, opravdu netrvá dlouho zjistit, jaké účesy jsou v poslední době rozšířeny. Jeden z takových účesů, který je na scéně již delší dobu, je střih vytvořen pomocí břitvy. Rostoucí popularita tohoto účesu způsobila, že mnoho mužů a žen se přidalo k davu a rozhodlo se pro tento účes. Tyto účesy do velké míry zpopularizovali osobnosti, jako je Victoria Beckham a Sharon Stone. Podívejme se na podrobnosti ohledně těchto účesů a způsoby jejich úpravy.
Pokud jsou pro Vás účesy vytvořené pomocí břitvy novinkou, nejprve Vás seznámíme se základy. K vytvoření takových účesů používá kadeřník ostrou břitvu, která je skoro jako nůž. Tyto břitvy jsou používány na dodání textury a úpravu obzvlášť rovných vlasů. Při tomto účesu je velmi důležité aby kadeřník investoval do dobré břitvy, která je jako nůž. Obecně platí, že kadeřník na dosaženého vzhledu používá břitvu pod určitým úhlem. To může účesu buď dodat trhaný vzhled nebo vytvořit měkké vrstvy. To bude také záviset na použitém nástroji: buď obyčejná břitva nebo hřeben s břitvou.

Pracující ženy upřednostňují krátké vlasy, protože nevyžadují příliš velkou údržbu a všechno to rozmazlování! Tyto účesy jsou velmi žádané, protože jsou nenáročné na údržbu. Existují různé způsoby, jak můžete upravit jakýkoliv krátký účes s pomocí břitvy a přeměnit jej na něco úplně jiného!

Hledáte způsob, jak vyzkoušet něco funky? Vytvořte několik vrstev, od nejkratší po středně dlouhou pomocí břitvy. Ofinu vytvořenou pomocí břitvy si můžete začesať do strany. To dodá celému účesu velmi elegantní vzhled! Přidejte několik vrstev vzadu, pokud chcete svým vlasům dodat větší objem. Použijte lak na vlasy, pokud Vaše vlasy nedrží na místě.

Pokud si myslíte, že krátké účesy vytvořené pomocí břitvy jsou příliš hranaté a ostré, můžete použít několik triků, abyste okraje změkčili. V takovém případě, požádejte svého stylistu aby na temeni hlavy vytvořil měkké vrstvy a tvář jimi orámujte. Pro jemný vzhled natočte okraje směrem dovnitř! Potřebná je také ofina, ale udržte ji delší v přední části. Dlouhá asymetrická ofina v přední části bude vypadat opravdu sofistikovaně a může být upravena různými způsoby v závislosti na příležitosti.

Krátké účesy nemusí vždy znamenat, rovný a upravený vzhled! Dívky, které chtějí zkusit něco jiného, ​​si mohou zvolit na rozcuchaný vzhled. K dosažení takového vzhledu prostříhejte vlasy střední délky pomocí břitvy a podstrihnite okraje. Ofinu nechte začesanú do jedné strany. Přidejte více textury po bocích a těžké vrstvy na zadní straně. Požádejte kadeřníka aby natočil okraje směrem ven tak, abyste celému účesu dodali více pohybu.
Pomocí těchto účesů můžete dokonce dosáhnout odvážný vzhled, který odráží Vaši divokou stránku! Pro odvážnější účes ostříhejte vrchní vlasy nakrátko. Vlasy po stranách nechte dlouhé, aby se Vám vlasy dotýkaly lící. Vlasy na zadní straně ostříhejte nakrátko, stejně jako ty na temeni hlavy. To přitáhne pozornost na ofinu, která rámuje obličej. Díky takovému účesu si Vás muži určitě všimnou.

Použijte tyto tipy na to, abyste našli účes, který se nejlépe hodí k Vaší osobnosti. Správné doladění účesu kadeřníkem vašemu účesu jen pomůže.