Krátké střapaté účesy

Krátké střapaté účesy pro ženy

Krátké střapaté účesy jsou preferovanou volbou žen, protože dodávají obličeji hubenější vzhled a jsou vhodné pro ženy s hustými i řídkými vlasy. Navíc bez ohledu na barvu vlasů, kterou používáte, tento účes vypadá dobře a je jednoduchý na úpravu. Krátký střih je velmi univerzální i přes krátké délce.
Krátké vlasy vzadu

Tento rozcuchaný účes je kratší vzadu a delší vpředu. Obvykle se nazývá “Posh” a byl pojmenován po Victorii Beckham ze Spice Girls. Tento účes se obvykle začíná na šíji a je vzadu vrstvený. Tento účes může být kratší nebo delší abyste dosáhli vzhled bob účesu.

Dlouhý vrstvený účes

Toto je jeden z nejběžnějších účesů a zahrnuje několik dlouhých vrstev. Některé známé osobnosti, nosili tento účes. Při tomto účesu mohou být vaše vlasy příliš střapaté a vaše tvář může být tím pádem neviditelná. Použijte pomádu nebo vosk abyste získali více strukturovaný vzhled.

Doplňky

Pokud hledáte jiné módní možnosti, můžete použít vlasové doplňky, jako jsou sponky a čelenky. Pokud chcete, aby nebylo sponky vidět zvolte si obyčejné tenké sponky.

Střapaté účesy pro ženy nad 50 let

Tyto účesy mohou nosit i ženy nad padesát let, ačkoliv se říká, že jsou vhodné jen pro teenagery. Tyto účesy vypadají stejně dobře na ženách nad padesát let i na mladých ženách. Můžete buď se rozhodnout pro krátký bob nebo pixie účes. Nemusíte nosit tradiční nudné účesy, když existuje nekonečné množství účesů, kterými můžete oživit svůj vzhled.

Krátký bob

Bob účesy jsou velmi populární, a to bez ohledu na věk. Můžete je nosit, zda jste starší než 50 let nebo teenager, díky jejich upravenému vzhledu i jejich délce. Nemusíte jim věnovat hodně pozornosti a stále budou vypadat univerzální. Můžete je upravit různými způsoby, ať už na kudrnatý nebo elegantní vzhled v závislosti podle příležitosti.
Pixie střih

Ve starším věku se může zdát riskantní zvolit si pixie účes, ale tento střih je nestárnoucí. Tento střih byste měli zvážit, pokud hledáte módní styl, který si zároveň nevyžaduje velkou údržbu. Můžete vyzkoušet různé styly tohoto účesu, od groovy po více formální.

Krátké střapaté účesy lze nosit bez ohledu na věk či pohlaví. Pokud si zvolíte jeden z těchto účesů, ujistěte se, že se o své vlasy budete správně pečovat aby si udržely svůj lesklý vzhled.

Krátké střapaté účesy vypadají sexy a nejlépe na nich je, že se snadno upravují a udržují. Zde jsou některé trendy krátké střapaté účesy.

Pokud chcete vypadat úžasně, nemusíte své vlasy upravovat příliš. S upraveně rozcuchanými vlasy můžete dosáhnout nový vzhled a zlomit mnoho srdcí. Dokonce i když máte každý den nabitý program, můžete nosit krátký účes a mít dostatek času na odpočinek i ukázat svou funky stránku. Střapaté účesy jsou obvykle vrstvené, ale typ vrstev závisí na tom, jaký účes si vyberete. Krátký rozcuchaný účes může obsahovat několik vrstev, s několika vrstvami i vzadu, abyste tak dosáhli lepší konzistenci.

Krátké střapaté účesy pro muže

Muži nosí funky účesy často, stejně jako je tomu u oblečení. Muži zvyknou jistou dobu nosit krátké účesy, pak dlouhé, které později nahradí čímsi jiným. Pro muže existuje několik střapatých účesů, které lze upravit různými způsoby. Navíc střapaté účesy nevyžadují mnoho údržby.

Krátké špičaté účesy

Krátké špičaté účesy jsou jedněmi z nejčastějších účesů, protože vlasy mohou být vyhlazeny i rukama. Při tomto účesu jsou vlasy po bocích a vzadu na hlavě krátké a na temeni hlavy déle. Chcete-li dosáhnout stylový vzhled, můžete se rozhodnout vyhladit vlasy voskem nebo gelem na vlasy. Vlasy budou rovné, což vám dodá ležérní vzhled.

Rozcuchaný účes po oči

V tomto účesu vlasy dosahují po oči a uši. Tento účes je třeba ostříhat pomocí břitvy protože řeže pod nízkým úhlem, což vám umožní hýbat s vlasy. Můžete použít gel na vytažení vlasů do různých směrů a dodat jim tak moderní vzhled.
Kučeravý rozcuchaný účes

Pokud máte texturované vlasy, můžete si zvolit kudrnatý rozcuchaný účes. Možná jste se již setkali s mnoha lidmi, kteří by si chtěli vyrovnat vlasy, ale nedokáží to. Tento účes usnadňuje boj proti kudrnatým vlasům a nevyžaduje velkou údržbu. Tento kudrnatý účes dodává vlasům, které jsou asi 2-3cm dlouhé jednotný vzhled.