Krátké funky účesy

Krátké funky účesy jsou nejlepší způsob, jak dosáhnout aby Vaše vlasy vypadaly stylově, s minimální péčí o ně.

Pokud chcete vypadat stylově, ale nechcete věnovat velkou pozornost časté péče o vlasy a jejich údržbě, krátké funky účesy jsou tou nejlepší alternativou. Tyto účesy nejsou vhodné pro každého. Nosí je z velké části teenageři a mladí lidé, kteří preferují punkový vzhled. Tyto účesy zcela závisí na tom, jaké barvy vlasů, vzory a vrstvy preferujete.
Krátké funky účesy pro ženy

Šikmý bob

Tento účes zahrnuje normální bob střih s ofinou začesanou na jednu stranu obličeje. Známým ho udělala Paris Hilton. Je to jeden z účesů s ofinou, který vypadá dobře na krátkých nebo středně dlouhých jemných vlasech.

Pixie střih

Tento účes je nejpopulárnější mezi všemi funky krátkými účesy. Vlasy se při něm ostříhají na krátce a nechají se volně na hlavě, podobně jako při jakémkoliv obyčejném chlapeckém střihu. Pomocí vlasových stylingových přípravků, můžete samozřejmě upravit takto krátké vlasy různými způsoby. Můžete si také vlasy zpřevracet aby stáli nahoru.

Konkávní bob střih

Konkávní bob zpopularizovala Victoria Beckham. Při tomto bobe je na pravé straně obličeje ofina, které obvykle sahá až po líc. Ofina na levé straně je kratší než na pravé.

Strukturované vrstvy

Při tomto účesu, jsou ve vlasech vytvořeny vrstvy s ofinou na čele až po oči. Konce vlasů jsou zastřihování, což jim dodává texturovaný vzhled. Tento účes vypadá na temeni hlavy postupně prostříhaný a na koncích rozcuchaný. Tento účes je vhodný pro lidi s podlouhlou nebo oválnou tváří.

Krátké funky účesy pro muže

Krátké špičaté účesy

Jakýkoliv špičatý účes vždy dodá obličeji funky vzhled. K vytvoření tohoto účesu potřebujete jen trochu gelu na vlasy. Funky vzhled lze dosáhnout nabarvený konců vlasů. vlasy můžete našpicatiť jakýmkoliv způsobem a vytvořit tak rozcuchaný vzhled.

Krátký kohout

Krátký kohout je účes, při kterém jsou vlasy po bocích hlavy ostříhané nakrátko, čímž zůstane po středu hlavy linie vlasů, která se vyčeše vzhůru. Obecně platí, že tento účes bude vypadat dobře jen tehdy, pokud vlasy stojící vzhůru nabarvíte. Pokud si nechcete ostříhat vlasy po stranách hlavy, jen kvůli novému účesu, můžete nosit falešného kohouta. Při falešném kohoutovi, není třeba ostříhat vlasy po stranách hlavy. Falešného kohouta můžete vytvořit tak, že vlasy po středu hlavy prostě vyčešete vzhůru.
Mullet plus kohout

Kombinace mulletu a typického krátkého kohouta je také další dobrý krátký funky účes. Při mullete se přední vlasy ostříhají nakrátko a zadní vlasy se nechají dlouhé a rozpuštěné. Vyčesáním vlasů po středu hlavy vzhůru dosáhnete kombinaci krátkého kohouta a mulletu. Nabarvený vlasů dodáte tomuto funky účesu punkový vzhled.

Střapaté účesy

Rozcuchaný účes je velmi dobrý krátký střih, který vypadá funky. Při tomto účesu se vlasy upraví trochu divokým způsobem, čímž se vytvoří rozcuchaný vzhled. Tento střih je velmi vhodný pro muže, kteří svým vlasům nechtějí věnovat mnoho času, ale chtějí mít stylový účes.

Pokud jde o starší ženy, nejvhodnější je pixie střih nebo jiný podobný krátký účes. Takové účesy nevyžadují další péči o vlasy, které se starší ženy chtějí obvykle vyhnout. Výše uvedené střihy jsou jen některé z nejpopulárnějších krátkých funky účesů. Existuje mnoho dalších účesů, které mohou vypadat funky.