Jak změnit své myšlení a vydělat více peněz?

Kdo by nechtěl vydělat více peněz, že? Zbohatnout a nejlépe s minimem práce. Pokud patříte do této skupiny lidí, dále ani nečtěte. Vydělat bezpracně se nedá… minimálně, pokud chcete mít nadále čisté svědomí.
Existuje však 6 základních kroků, co je třeba udělat proto, abyste vydělávali více peněz. Jak jsou opravdu účinné, to spočítal dokonce i slavný Thomas Alva Edison.A propos, Edison byl v byznysu velký pragmatik a cílevědomý člověk. Založil mnoho firem, zaměstnával mnoho nadaných lidí, mezi nimi byl i Nikola Tesla.
Edison založil v roce 1878 například firmu Edison General Electric Company. Tu dnes známe pod názvem General Electric jako jednu z největších nadnárodních firem celého světa.
Nebo ve firmě Edison Illuminating Company zaměstnával od roku 1891 pozdějšího automobilového magnáta Henryho Forda.
Takže T. A. Edison by o úspěchu v podnikání a penězích mohl vědět hodně, co říkáte? Pojďme se tedy podívat na kroky, jak se dostat k penězům.

6 kroků, jak vydělat více peněz

1. Přesná částka

Zadejte si v mysli přesnou částku peněz, kterou si přejete.
Nestačí prostě říci: “Chci hromadu peněz.”
Buďte konkrétní, co se týče jejich množství. Řekněte si – chci do konce příštího roku, do 31. prosince 2021, vydělat 500 tisíc korun. Nebojte se toho čísla, samozřejmě nepřestřelte, ale nebuďte ani zbytečně skromní.

2. Její použití

Řekněte si přesně, co zamýšlíte dát za peníze, které si přejete, na revanš. Pamatujte, neexistuje nic takového, jako “dostat něco za nic”.
Buďte konkrétní – 200 tisíc dám na vyplacení hypotéky, za 200 tisíc si koupím auto a zbytek utratím na dobrou dovolenou.3. Konkrétní termín

Zadejte přesné datum, kdy chcete peníze, po kterých toužíte, vlastnit. Může to být konec roku, určité konkrétní datum kdykoliv během roku. Důležitý je však přesný termín.

4. Dobrý plán

Vytvořte konkrétní plán pro naplnění své touhy. Opravdu vám ty peníze nespadnou jen tak z nebe, nedostanete “něco za nic”, ale musíte přiložit ruku k dílu.
Popřemýšlejte, co ovládáte, v čem jste dobří a kde byste své dovednosti mohli opravdu efektivně zúročit.
Začněte hned, ať už jste připraveni nebo ne, přeměňovat plán na činy. Udělejte první krok, hned na to další, byť menší, ale rozjeďte se.

5. Napište si to

Napište jasné, stručné prohlášení o množství peněz, které chcete získat. Zapište časové rozmezí pro jejich získání.
Určete, co chcete dát za získané peníze na oplátku, a jasně popište plán, kterým máte v úmyslu peníze získat.

6. A čtěte si to

Čtěte si své písemné prohlášení nahlas, a to dvakrát denně. Jednou těsně před spaním a jednou hned po probuzení. Toto je velmi důležitý krok. Afirmace. Umět si představit, že opravdu vyděláváte více peněz. Nemít absolutně žádné výčitky, protože zbohatnutí je přirozené. Pokud opravdu toužíte po penězích tak intenzivně, že vaše touha přeroste do posedlosti, nebudete mít potíže přesvědčit sami sebe, že je získáte. Cílem je chtít peníze a nabýt takovou jistotu o jejich získání, že sami sebe přesvědčíte, že je dostanete.