Jak zhubnout – nejúčinnější nápoje na spálení tuku a snížení hmotnosti

Hubnutí může být zdlouhavý a skličující proces. Hlavně pro ty, kterým chybí trpělivost a disciplína. Smutné na tom je, že pokud chcete zhubnout, potřebujete tři ctnosti – vytrvalost, poslušnost a obětavost. Existuje však i zábavné způsoby, jak zhubnout. Stačí si dát chutný nápoj, který vám pomůže spálit tuk a snížit hmotnost!

Odplavte tuk z těla pomocí nápojů, které vás za okamžik dostanou na správnou cestu k štíhlému tělu.

Detoxikační voda na odplavení tuku

Tento odvar na odplavení tuku kombinuje pět chutných přísad, z nichž každá přispívá svou jedinečnou, silnou, očistnou vlastností. Voda je důležitá při filtrování odpadu a toxinů z těla. Mandarinka umožňuje tělu zpracovávat glukózu mnohem efektivněji, takže jí nedovolí změnit se na tuk. Grapefruit nastartuje metabolismus a okurka stimuluje tělo k tomu, aby se cítilo zasycené. Máta zase prospívá trávicímu procesu!

Zde je recept:

Opláchněte grep, mandarinku, okurku a lístky máty. Okurku, grep a mandarinku nakrájejte na plátky nebo rozdělte na měsíčky. Vložte všechny přísady do dvoulitrového džbánu. Nechte dvě hodiny louhovat, vytěžíte z nich maximum. Pijte v průběhu dne.

Skořicově medový nápoj

Skořice a med jsou již dávno známé kvůli své schopnosti spalovat tuk a pomoci při hubnutí. Skořice spouští proces hubnutí a spalování tuků. Med podporuje zdraví.

Zde je recept:

Do sklenice vody přidejte plnou lžíci medu a půl lžičky skořice. Med ani skořici nedávejte do horké ani do teplé vody. Jinak byste riskovali ztrátu výživných látek. Můžete také přidat pár kapek limetky, podpoříte proces spalování tuků.

Grepová šťáva

Čerstvě vymačkaná grapefruitová šťáva je jednou z nejlepších věcí pro vaše tělo. Grep obsahuje velké množství vitamínu C, který tělu pomáhá při přirozené detoxikaci a je nápomocný i při hubnutí. Tento nápoj pomáhá játrům při provádění činnosti, kterou má provádět – detoxikovat a metabolizovat tělo!

Zde je recept:

Jednoduše odšťavněte grep. Přidejte kokosovou vodu a trochu palmového sirupu (Jaggery syrup). Podávejte chlazené!

Brusinková voda

Voda je diuretikum a výborná věc pro celé tělo. Pokud se ale zkombinuje s brusinkovou šťávou, je to fantastický nápoj vyplavující tuk i vodu. Brusinková šťáva obsahuje vysoké hladiny organických kyselin, a pokud se konzumuje pravidelně, může pomoci tělu vyřešit problémy se zásobami tuku. Je to tedy také výborná pomůcka, pokud se trápíte jak zhubnout.

Zde je recept:

Smíchejte 1,5 dl vody a 2 dl 100% brusinkové šťávy. Dobře promíchejte a pijte postupně v průběhu dne. Ujistěte se, abyste měli 100% brusinkovou šťávu bez přidaných látek.

Zelený čaj

Pokud mluvíme o hubnutí, nemůžeme nezmínit zelený čaj. Zelený čaj stimuluje metabolismus na hubnutí a nepřidává žádné kalorie. Proto je zelený čaj spolehlivou volbou pro lidi hlídající si hmotnost. Zelený čaj je stimulantem hubnutí díky obsaženým antioxidantům. Také ale díky faktu, že si do něj nepřidáváte ani cukr ani mléko. Zelený čaj patří mezi nejznámější nápoje na odplavení tuku. Tak jako brusinková šťáva, i zelený čaj obsahuje extrémně vysoké množství antioxidantů. Je známý tím, že pomáhá lidem na dietě rychleji hubnout, stačí ho pít 2 až 3x denně. Nejenže zelený čaj odplavuje tuk, pro tělo je přínosný dalšími mnoha způsoby.

Zde je recept:

Uvařte jeden šálek vody a přidejte lístky zeleného čaje. Nechte 15 minut louhovat a pak ho sceďte. Aby byl ještě silnější, přidejte citrónovou šťávu. Můžete přidat i skořici, získáte tak další benefity.