Jak vytvořit vlastní účet PayPal?

Pokud nakupujete on-line, určitě se setkáte s tímto systémem. Budete muset platit za nákup přes internet, ale nemáte jak. Takže si vytvořte svůj vlastní účet PayPal z pohodlí vašeho domova.
Co je třeba, pokud si chcete vytvořit účet PayPal:

  • připojení k internetu
  • věk min. 18 let

Domovská stránka

Začněte otevřením domovské stránky služby PayPal.com ve webovém prohlížeči. Klikněte na odkaz “Přihlásit se” pod přihlašovacím polem. Nyní je důležité vybrat správný typ účtu.

Vybíráme si ho v závislosti na tom, zda tento účet PayPal použijete i na prodej přes internet. Ve většině případů vybereme typ osobního účtu.

Vyplňování polí

Po zvolení typu účtu vyplníme své osobní údaje (telefonní číslo se vyplňuje bez předvolby) a odsouhlasíme licenční podmínky. Nyní stojíme před stránkou, kde můžeme vybrat mezi možnostmi “Top up my PayPal account” nebo “Pay with my credit card”.

Chcete-li účet PayPal dobít posláním peněz na váš bankovní účet PayPal, zvolte první možnost.

Pro spárování PayPal účtu s vaší kreditní kartou (účet bude čerpat při nedostatku peněz z účtu z vaší kreditní karty) zvolíme druhou možnost. (lze vybrat obě možnosti.)
Top up my PayPal account

Pokud jsme zvolili “Top up my PayPal account”, tak se nám vpravo zobrazí údaje, kam peníze bankovním převodem nebo složenkou poslat (nezapomeneme při platbě uvést do VS i Transfer ID, jinak naše platba nebude identifikována). Svůj účet můžeme načíst kdykoliv později.

Pay with my credit card

Při výběru možnosti “Pay with my credit card” budeme muset vyplnit údaje o naší kartě – číslo karty, vypršení karty, CSC. Pokud nevíme, co je CSC, přesuňte kurzor na “Co je to?” a ukáže se vám schematický obrázek a vysvětlení.

Upozornění

Váš e-mail je také vaše uživatelské jméno.