Jak si zařídit firemní prostory, abyste v nich cítili příjemně?

Každý podnikatel si velmi dobře uvědomuje, že na produktivitu zaměstnanců a zisk mají výrazný vliv i firemní prostory. Pokud právě uvažujete o menší rekonstrukci firemních prostor, na co všechno se zaměřit, abyste si zařídili firemní prostory tak, abyste v nich cítili příjemně?

Pohodlné kancelářské židle

Jelikož všichni zaměstnanci firemních prostor stráví většinu svého pracovního času právě sezením, je třeba myslet především na výběr nových kancelářských židlí. Nové kancelářské židle by měly být pohodlné, ergonomického charakteru a měly by mít otěruvzdorný potah, který vydrží a snadno se udržuje. Ergonomické židle do kanceláře jsou ta největší investice. Věděli jste, že zaměstnanci, kteří mají v kancelářích pohodlné kancelářské židle ergonomického charakteru, dokáží pracovat produktivněji než ti, kteří sedávají na nepohodlných kancelářských židlích? Navíc nekvalitní kancelářské židle způsobují zaměstnancům problémy s páteří, krční páteří a mají výrazný vliv na objevení karpálního tunelu.
Modulární sedačky

Kromě kvalitního sezení do kanceláří nezapomínejte, že součástí firemních prostor jsou také recepce, resp. čekárny, kde na vás čekají klienti, než je přijmete do své kanceláře.

Doporučuje se kupovat pohodlné modulární sedačky, které vám umožní přehazovat a přizpůsobovat si je podle potřeby. Kvalitní sezení nesmí chybět ani na recepci.

Kávovary, sedací vaky, květiny

Pokud si ale chcete zařídit firemní prostory tak, abyste v nich cítili příjemně, doporučujeme koupit nový kávovar, kancelářské prostory oživit živými květinami, obrazy a nezapomeňte si udělat i oddychový koutek, který budou využívat především vaši zaměstnanci. V oddechovém koutku nesmí chybět pitná voda, přehrávač hudby a hlavně sedací vaky, které zaměstnancům umožní dopřát si chvíli relax. Co se týče kávovarů, do kanceláři jsou vhodné automatické kávovary Jura, které dokáží připravit kvalitní kávu.

Ve firemních prostorách ale nesmí chybět toalety zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy.