Jak si užít sex na veřejnosti?

Pro někoho je to způsob, jak svůj sexuální život ještě více zpestřit, pro jiného možná vrchol pohoršení. Za sex na veřejnosti se počítá jakékoliv místo v exteriéru, mimo svoje obydlí.

Hlavně nenápadně

Exhibicionismus na veřejnosti se řadí mezi trestný čin výtržnictví. Pokud vás někdo nachytá, tak máte skutečně problém. Nemyslete si, že když se skryjete do vašeho auta, tak není nic vidět ani slyšet. Jen málo stačí na veřejné pohoršení a ještě méně vás dělí od pokuty. U takového dobrodružství musíte být prozíraví, opatrní a volit opravdu nenápadná a liduprázdná místa, abyste si spolu opravdu bez strachu dokázali užít vášnivé chvilky.

Proč je to tak vzrušující?

Je to tak trochu úchylka. Pocit, že nás může kdokoliv nachytat při takových intimních chvílích, je právě to, co tito odvážlivci hledají. Milování se v jakémsi stresu a “rychlovky” však skutečně mají cosi do sebe. Je to úplně jiná forma, jak si okořenit váš vztah. Zapomeňte na hádky, toto je lepší.

Jak a kde se oddat vášni

Když si chcete vychutnat pocit milování trochu déle a ne v permanentním rozhlížení se kolem sebe, existuje kupodivu mnoho možností. Můžete vyzkoušet například bazén, přírodní jezera, pole, louky, lesy, ale i kino, kabinky v obchodech či toalety v restauracích. I cestování v autobuse umí být pořádně zajímavé, když se zvládnete dobře maskovat a tvářit se, že nic…

“Jízda” v autě

Sex v autě je fajn, ovšem dokáže být řádně nepohodlný, pokud si nevytvoříte minimálně vzadu dostatek prostoru. Ideální je vozidlo zaparkovat někam za město a ve večerních hodinách. Tak se postaráte nejen o romantiku, vzrušení, ale i vyhnete nepříjemnostem se zákonem. Blíží se léto, a proto těchto pár rad můžete využít možná i jako malou inspiraci na dlouhé teplé dny. Okořeňte si svůj sexuální život, ale nezapomínejte, že vše v rámci normy a maximální slušnosti.