Jak se vyspat dorůžova v ovčí vlně?

Rádi počítáte během usínání ovečky? Co kdybyste se pod jejich teplou, měkkou a hřejivou vlnou probouzeli každé ráno přímo dorůžova vyspalí? Ovčí rouno vás zahřeje a dokonce má schopnost léčit.

Investice, která se vyplatí: ovčí rouno

Kdysi to byl obrovský trend, bohužel v dnešních moderních domácnostech už nezbyl prostor pro přírodní materiály. Zabýváme se kvantitou a nikoli kvalitou a naše domácnosti “praskají ve švech” od hromady zbytečností, které vlastníme. Některé předměty vůbec ani nevyužíváme a zabírají pouze kopu místa ve skříních i na policích. Platí to i v případě ložního povlečení.

Povlečení jsou skvělým doplňkem v domácnosti, protože dotvářejí atmosféru v ložnicích. Jejich barvy a vzory jsou originální a specifické pro váš vkus. Jednou větou – charakterizují vás. Ženy je milují. Když uvidí vzor, ​​který je upoutá, neváhají ani chvíli a už je chtějí mít.

A tak se krok za krokem z našich skříní stávají úložiště nejen šatů, ale i prostěradel, dek a množství povlečení, které se sotva stihnou během roku prostřídat. Nemluvě o tom, kolik času zabírá jejich výměna a udržování. Praní a žehlení jdou stejně do peněz. Vše stojí nějakou energii.

Co takhle mít povlečení, o které není třeba se stále starat?

Řeč je o polštáři, přikrývce a prostěradle z ovčího rouna. Tento stoprocentní přírodní produkt samočisticí schopnost, a proto stačí, když prádlo jednou za čas vyvětráte na sluníčku nebo na čerstvém vzduchu. No není to dokonalé usnadnění života? Zapomeňte se zdlouhavé víkendové svlékání a navlékání ložního prádla a nekonečné žehlení. Ovčí rouno nabízí samé výhody.

Výborná termoregulace

Nemusíte se bát, že vám pod tímto materiálem bude horko. Právě naopak – ovčí rouno se přizpůsobuje vaší tělesné teplotě. Napomáhá při stavech migrény, při ženských bolestech a jakýchkoli jiných bolestech, zánětech a problémech se svaly či klouby. Zdá se vám to neuvěřitelné? Ale je to pravda. Po vyzkoušení možná zjistíte, že ty tabletky, kterými běžně každý den “dopujete” své tělo, už více nebudete potřebovat…