Jak se seznámit se ženou?

Jak se seznámit se ženou

Od tohoto momentu už nebudeš muset vymýšlet žádné oslovení. Nebudeš muset přemýšlet, zda je v tomto okamžiku vhodné použít tuto naučenou větu, nebo tamtu. Nic z naučených vět totiž, nefunguje tak dobře, jak seznamování se při běžných denních činnostech. Odstraníš tak stres a ten blbý pocit vždy, když uvidíš krásnou holku a nevíš, co bys jí měl říct. Dnes ti pomůžu ještě více – ukážu ti 10 rychlých a až směšné jednoduchých nápadů na seznámení se v běžném dnu. Když si je projdeš až dokonce, budeš sám překvapen, na jakých místech ses dosud denně zdržoval a neuvědomil sis, že i tam se můžeš seznámit.

Takže otázka zní: “Kde jsou ty nejlepší místa k seznámení v běžný den?”

Pojďme si je spolu postupně projít.

1) PÁRTY je typické místo na seznámení. Na domovní párty u známého, kde jsou i jiné neznámé ženy se usměj na dívku, která sedí naproti tobě a nabídni se, že jí doliješ víno, které právě dopíjí.

2) DISKOTÉKA
Stojíš vedle dívky u baru. Snaží se objednat si drink, přemýšlí, co si dá. A právě v té chvíli, všechno, co stačí říct, je – “Ahoj, doporučuji ti koktejly, mají je tu opravdu skvělé.” Ona může zareagovat – “Ano? A máš tu nějaký, který je tvůj oblíbený? “Nebo” Jak to víš? ” Nebo rovnou můžeš pochválit její výběr. Správný kompliment, to však není jen tak. Dej si pozor, aby z toho nebyla lichotka.

3) OBCHODNÍ CENTRUM
Zeptej se dívky, která sedí na lavičce v nákupním centru a prohlíží si svůj tablet, zda je s ním spokojenáŘekni jí, že také uvažuješ nad tabletem a chtěl bys vědět, zda se taková věc vůbec vyplatí a co se s ní dá dělat. Žena se “přetrhne”, jen aby mohla pomoci bezbrannému chlapovi v nouzi.

4) PRODEJNA OBLEČENÍ
Vezmi do ruky dvě trička (nebo košili a tričko) a přijď za slečnou, která si také vybírá oblečení. Řekni jí něco ve smyslu – “Ahoj, mohla bys mi prosím tě poradit? Vidím, že máš vkus. Které z těchto dvou se ti víc líbí? “Případně se můžeš jít převléknout do kabinky a ukázat se jí v obou. Za odměnu ji můžeš pozvat do nedaleké kavárny.

5) INTERNETOVÁ SEZNAMKA
Možná nejjednodušší možnost ze všech. Podívej se na uživatele, vyber si ženy které se ti líbí a napiš jim originální zprávu, kterou jim nikdo jiný dosud nenapsal. Můžeš zkusit něco jako – “Ahoj, tebe tu denně musí otravovat hodně kluků. Jak jim to jde? ” Nejlepší, co se mi na seznamkách osvědčilo, je, když reaguješ na situaci, která se denně ženám děje – otravují je nudní, úchylní a neoriginální chlapi.


6) POKLADNA V OBCHODU – nevšední místo pro seznámení
Nakupovali jsme s otcem v televizor. Přišli jsme k pokladně a on si zapomněl svou věrnostní kartu v autě (kvůli nějakým bodům …). Seděla tam mladá brigádnice. Nebudu tam přece stát jako tele. Usmál jsem se a zeptal jsem se jí – “Děláš tu už dlouho?” A než se otec vrátil z auta, měl jsem jí číslo.

Líbí se ti zatím tyto nápady na seznámení? Tak pojďme dále:

7) ŘADA V OBCHODĚ
Teď pátek večer jsem viděl v supermarketu za mnou stát upravenou a hezkou holku v šatech s Redbullem a vodkou v ruce. Bylo jasné, že se jde bavit, tak jsem se podíval na obsah jejího košíku a řekl jsem – “No, to vypadá, že někdo bude vzhůru celou noc!” Zasmála se, prolomily se ledy a bavili jsme se až k autu. Ještě před rozloučením jsem na ni stihl získat kontakt.

8) V ŠKOLE na chodbě
Ukaž se konečně té holce, se kterou na sebe ve škole neustále narážíte – “Ahoj, stále na sebe narážíme, už to budu brát jako že mě sleduješ. Do kterého ročníku chodíš? ” Nic komplikovaného …
A příště ji můžeš pozvat po škole na kávu.

9) HODINY TANCE
O společenských tancích je známo, že mají žalostný nedostatek chlapů. Přihlaš se na ně. Kromě toho, že se naučíš tančit a na zábavách tím zaujmeš všechny ženy kolem, můžeš se tam velmi jednoduše seznámit – “Ahoj, jak dlouho už tančíš? Proč ses rozhodla právě pro společenské tance? “Nepotřebuješ vymýšlet nic jiného. Jde to samo.

# 10 KOUPALIŠTĚ
Léto je můj oblíbený čas na seznámení. Jedno léto jsem se na koupalištích seznamoval jednoduše tak, že jsem si vzal sluneční brýle k bazénu. Ženy často leží u bazénů a opalují se.
Přišel jsem k bazénu, položil jsem si k dívce své brýle s tím, jestli mi je může na chvíli pohlídat, že se potřebuji zchladit – a skočil jsem. Po pár minutách jsem se pro ně vrátil a z vody jsem už začal rozhovor. Ať už jsem si trochu postěžoval” na to nehorázné vedro, nebo jsem se zeptal, jestli se i ona nepůjde trochu zchladit…