Jak při pádu ochránit svůj mobil?

Každý z nás už v životě zažil ten moment, když mu z ruky vyklouzl telefon a dopadl rovnou na tvrdý povrch. Co jste si v té chvíli pomysleli? Pokud vlastníte kvalitní kryt na mobil, tak jste ho jen zvedli, oprášili a tvářili se, jako by se nic nestalo.

Obal na mobil z odolného materiálu

Zejména mladší mají tendenci udělat si módní doplněk ze všeho, co má alespoň trochu poutavý design – ze šňůrek na botách, ze školních potřeb nebo brýlí. V současnosti, kdy se každý trpce usmívá nad tím, jakou roli hrají mobilní telefony v našem životě, se podobným módním doplňkem stává i smartphone nebo obal na mobil. Je však nutné si uvědomit, že kryty na mobily zde nejsou prvotně od toho, aby dekorovaly naše zařízení a pomáhaly nám budovat svébytný styl. Starají se zejména o dlouhou životnost mobilů. Proto bychom měli při výběru toho nejlepšího ochranného krytu dbát na jeho kvality – ať je dostatečně odolný, lehký, pružný a pod.

Kryt přesně na míru

Obal na mobil si samozřejmě vždy vybíráme podle typu našeho telefonu, protože pouze tak se dočkáme toho, že na něj sedne jako ulitý. Znamená to, že když jednou kryt na mobil upevníme, nebudeme ho muset pokaždé sundávat, např. když chceme fotit, nabíjet zařízení nebo poslouchat hudbu přes sluchátka. Vhodný kryt na mobil obsahuje všechny potřebné výřezy, a tak je používání telefonu nadále pohodlné. Nemáme pocit, že je těžký, ani se o kryt nemusíme nijak speciálně starat. Jednou za čas ho stačí vyčistit navlhčeným hadříkem či antibakteriálním gelem.

Hliník ochrání nejlépe

Za nejodolnější obaly na mobily se obecně pokládají zadní hliníkové kryty. Lesklé či matné, nebo ty se speciálně strukturovaným povrchem nám nabízejí stoprocentní jistotu, že se našemu zařízení nestane nic, ani když spadne na beton. Zadní kryty na mobily totiž zařízení chrání zboku i zezadu, a tak se jen tak nerozpadnou, ani z ničeho nic nepřestanou fungovat.

Dekorativní kryty na mobily

Kromě hliníkových ochranných obalů na mobily s oblibou aplikujeme i cenově dostupné plastové, silikonové či kožené kryty. Ty jsou totiž navíc k dostání v rozmanitých barevných provedeních. Můžeme se rozhodnout pro jednu konkrétní barvu, ale i pro obrázkový potisk nebo nápis. Kožené obaly na mobily působí elegantně a decentně a ideálně je sladíme i s naší kabelkou / taškou.

Investice, která nám ušetří peníze

Když máme na telefonu ochranný kryt, nebojíme se pádů ani poškrábání mobilu, ale rovněž ani jeho ušpinění. Obaly na mobily chrání telefon i před prachem, který by ho mohl poškodit. Když se obal zničí, jednoduše si vybereme nový. No když se nám zničí telefon, který jsme obalem nechránili, nezbude nám nic jiného, než investovat do opravy nebo koupě nového. Kryty na mobil tedy jednoznačně představují cestu, jak ušetřit starosti i peníze.