Jak hýčkat svého partnera?

Titulek tohoto článku je jasný. Obsahuje tipy, jak udělat svému partnerovi / své partnerce radost. Možná, že řadu z těchto tipů budete znát, možná že budete znát všechny, otázkou ale zůstává: kdo je opravdu dodržuje? Na tom to většinou ztroskotá. Tak už to neodkládejte a zrealizujte je pro svého partnera ještě dnes. Uvidíte, kolik štěstí a radosti způsobíte. Váš / vaše nejdražší si to zaslouží.
Návody, jak hýčkat svého partnera

Láska prochází žaludkem

Možností, jak udělat radost druhému skrze jídlo, je mnoho:
a) můžete uvařit nebo připravit pro svého partnera něco dobrého, co víte, že váš milý / vaše milá zbožňuje (na výběr máte od teplé večeře, přes snídaně do postele až po pudink jako dezert);
b) už jen faktem, že snídani, oběd nebo večeři připravíte, můžete udělat druhému radost, protože to obvykle dělá on;
c) můžete vařit společně a vymýšlet různé speciality spolu;
d) můžete navrhnout, že se budete navzájem krmit (uvidíte, že je to velká zábava);
e) můžete v obchodě koupit něco malého, co víte, že má rád / a.
Určitě sami přijdete i na další možnosti.

Zažijte spolu něco

Prožít nějaký neobvyklý zážitek může být pro některé lidi tím nejkrásnějším dárkem, protože mají najednou pocit, že oproti všedním dnům plným stereotypů opravdu žijí. Jaké zážitky máme na mysli?

Nemusí jít zrovna o bungee jumping nebo seskok padákem z letadla. Stačí například i pouštění draků, výšlap na hory nebo výlet na kole. Krásné může být i sjíždění řeky, jízda na koních nebo chytání ryb.

Překvapte svého partnera / partnerku

Svého milého / svou milou můžete překvapit i novým spodním prádlem, nebo dárkem, který si moc přál a už dlouho o něm mluvil.

Přece nepotřebujete svátek nebo narozeniny k tomu, abyste udělali druhému radost.

Děkujte za maličkosti

Nechte partnerovi / partnerce zamilovaný odkaz na stole, když odcházíte do práce. Například “Už se těším, jak budeme večer zase spolu.” Nebo “Měj hezký den a večer tě tu budu čekat.” Nebo kupte partnerce kytičku, se kterou jí poděkujete za to, co pro vás dělá.
Existuje mnoho možností, jaké maličkosti pro svého partnera vybrat: koupit láhev vína s příslibem romantického večera, jít s druhým na procházku, i když vás to nebaví, setřít podlahu, protože víte, že to vždy dělá ten druhý a pod.