Jak fungují slzy při skvělém sexu?

Čas od času se to přihodí každému bez ohledu na to, zda jste muž nebo žena – přistihnete se, jak vám během dobrého a kvalitního sexu začnou pomalu a nenápadně téct po tváři horké slzy. V mysli se ptáte sami sebe – proč? Vždyť se přece cítím výborně, jsem šťastný člověk. Jaký důvod má mé tělo pro pláč? Odpověď je jednoduchá.

Jsou to slzy štěstí

Je to jasné jak facka a tak samozřejmé! Slzy nám nejlépe pomáhají projevovat své city a pocity. Díky nim obě strany vědí, že to, co se mezi nimi odehrává, je pravé a reálné. S malým dodatkem – a taaaaak skvělé! Mít sex, který baví a naplňuje oba partnery, je největší výhrou ve vztahu. Často se používá klišé, že je to polovina úspěšného a vyrovnaného fungování. Asi je celkem na místě toto celé vyvrátit a pojmenovat. Mít dobrý a kvalitní sex je totiž základ!

Není to vůbec přízemní tvrdit a stát si za názorem, že ten hlavní pilíř je samozřejmě kromě upřímné lásky i milování. Protože se zamysleme – když jsme šťastní, máme na to chuť. Když jsme smutní, sex nás povzbudí a nakopne. Když máme krizi nebo jsme rozhádaní, tak je náplastí na každé špatné slovo vyřčené během hádky a jednoznačně nejlepší způsob usmíření. Když to nefunguje v posteli, nečekejte trvalé partnerské štěstí a lásku až za hrob.

O co tedy jde? Proč pláčeme?

Vypustit slzičky během milování je projev našeho těla, kterým se zbavuje všeho nepotřebného, ​​co už nechce. Vyplavují se naše negativní vzpomínky, nálady, pocity a vše, co nám brání užívat si život s otevřeným srdcem a naplno. Při sexu jsme totiž (v tom ideálním případě) maximálně uvolnění, což mnozí přirovnávají ke stavu meditace – tedy bezmyšlenkovitá mysl, žití jen pro přítomný okamžik a nasávání všeho plnými doušky tak, abychom si to navždy pamatovali a procítili do morku kostí.

Když se tedy příště přistihnete, že vám vyhrkly slzy v záplavě vášní – znamená to jen, že vše je přesně takové, jaké má být. Že děláte věci správně a od srdce a že máte partnera, který vás dokonale zná, ví, co na vás platí a že láska, která je mezi vámi, nezná hranic.