Jak často ženy mluví o sexu?

Zdání občas klame. Možná jste si vždy mysleli, že muži jsou ti, kteří na téma “sex” dokáží řečnit hodiny a hodiny. Nicméně jsou to právě ženy, co se rády pochlubí nebo i zkritizují. Proč?

Uklízejí si myšlenky

Dámy mají nesmírnou potřebu stále cosi řešit. Důvod je jednoduchý – uklízejí si myšlenky. Když jich je příliš mnoho, začne je bolet hlava a postihne je urputná únava. Neustálým přemýšlením tělo ztrácí potřebnou energii a následně se nedokáže soustředit na prioritní věci. Nejlepší řešení, jak to všechno zvládnout, je dostat to ze sebe ven. Ať už formou rozhovoru nebo i písemnou, například psaním si deníku.

Někdy se chlubí, jindy litují

Ženy se mezi sebou často rozmlouvají o sexu. Na kávičce nebo večer při dobrém vínku – prostě nemají problém rozebrat svůj intimní život do samého detailu. Proč to dělají? Výborně se při tom baví! Nejraději mají různé pikantnosti, ale milují i ​​trapasy a nepovedené momenty. Nejvíce hrdé jsou však tehdy, jestliže se mohou pochlubit s kvalitou. Různé délkové jednotky, jako rozměry, čas nebo množství – jsou klíčové. Překvapeni?

Neobejdou ani zážitky, které se jim zdály ne zrovna příjemné, ale aspoň se navzájem vyslechnou, povzbudí, ale také si poradí.

Nerozhoduje čas ani místo

Jsou vždy připraveny řešit sex. S kýmkoli. Ženy se rády baví o intimnostech. Jsou přirozeně upřímné, empatické a vůbec se nestydí. Učí se ze zkušeností jiných a rady posouvají dále i ty svoje. Samozřejmě, že se otevřou pouze důvěryhodným osobám, ale to už ony přesně vědí, komu a kolik mohou svěřit informací. S přítelkyní, s mámou, s babičkou, se sousedkou, šéfkou, starou známou, ale také s dobrými kamarády, které by spočítaly na prstech jedné ruky. Platí však, že pokud je žena maximálně uspokojena, tak nemá potřebu s nikým nic řešit, ale pouze se pokorně usmívá a v mysli se jí promítá předcházející vášnivá noc…