Jak a proč je třeba si stále projevovat lásku?

Je úplně jedno, jak dlouho jste spolu. Nezáleží, zda jste manželé nebo pár, který teprve nedávno začal svou romantickou společnou pouť životem. Projevovat si lásku kdykoli a kdekoli – to je to nejvíc, co jeden druhému můžete darovat.

Existují hranice?

Samozřejmě není řeč o milování se na veřejnosti, ale právě ty drobnosti, jakými jsou například držení se za ruce, hlasitý smích a do očí bijící oddanost a harmonie – to je to, co všechny okamžitě přesvědčí o tom, že jste dvojice k pohledání. Když se milujete, přímo to z vás vyzařuje do okolí a pocity euforie a nesmírného štěstí se přenášejí na každého. Vaše aury se sloučí do jedné a vytvoří jakýsi obal plný lásky a všeho, co tento svět potřebuje tak, jako my potřebujeme kyslík na dýchání. Bez něj by život možný nebyl. A stejně tak ani lidé bez lásky by už nebyli lidé, ale pouze obyčejné prázdné stroje.

Pomáhejte si a láskyplně se oslovujte

Buďte vzorem a příkladem pro ostatní. Při nákupech si navzájem pomáhejte a tlačte spolu nákupní vozík. Čas od času si věnujte polibek nebo se pohlaďte po zádech. Pánové, vy jste ti silnější, a proto těžký nákup patří do rukou vám. Vše, co spolu děláte, ať není starost a povinnost, ale radost, že máte možnost dělat to ve dvojici. Udělejte si ze světa přesně takové místo na život, jaké se líbí vám. Zvrhlé pojmenování a přezdívky si nechte na doma, místo toho se oslovujte s láskou a úctou. Už tehdy si každý všimne, že jste pro sebe stvořeni, že víte, na čem to celé stojí.

Chytání se za zadek je povoleno!

Čas od času si určitě můžete dovolit chytit svého partnera za pozadí. Je to projev lásky a jiskry ve vztahu. Rozhodně není třeba se pohoršovat! Jsou to milé zpestření dne a také překvapivé momenty pro všechny zúčastněné. Gesto symbolizuje důvěrný vztah založený na hravosti, ale také vášni a něze. Pánové tak nenápadným způsobem naznačují, že – tato žena patří mně!