Co je tantra a jak vám může změnit život?

Pojem “tantra” je velmi široký a i když zní trochu spirituálně až esotericky, v první řadě je třeba si uvědomit, že tantra má schopnost spojovat lidi, měnit vztahy a vytvářet dokonalý soulad a harmonii i v běžném životě.

Nejen pro milence

Poznávat tantru a její působení na náš život, dny a vztahy, je nekonečná cesta poznání. Kýmkoliv jste a jakékoliv hodnoty v životě uznáváte, neustále máte příležitost nechat se vtáhnout do světa fantazie, energií, bádání, ale také obrovského vzrušení, které je její nejvyšším levelem, avšak nikoli naprostou nutností. Nazvěme to pouze třešničkou na dortu. Pro tantru se může rozhodnout každý, bez ohledu na pohlaví, věk, vyznání nebo státní příslušnost. Je pro všechny, protože je to dar vesmíru pro nás.

Vesmírná energie, která nás nakopne do života

Umí přeléčit bolístky – máme na mysli ty psychické. Dennodenně soupeříme sami se sebou, s ostatními kolem, pereme se se životem, s problémy, trpíme vyčerpáním, stresem, nedostatkem. Tento nedostatek nemusí souviset pouze s materiálními hodnotami. Mnohdy se cítíme prázdní, protože naše srdce je vyprahlé a nedostává takové impulsy, jaké potřebuje. Řeč je samozřejmě o citech, lásce. Právě tantra je cesta, která vám může pomoci zachránit skomírající vztah a s partnerem k sobě opět najdete radost ze vzájemné blízkosti.

Kurzy tantry

Na kurzy tantry se přihlaste, pokud máte zájem oživit svůj partnerský nebo manželský život. Překvapí vás zejména to, že i vy sami oplýváte “výjimečnými” schopnostmi, které jsou lidem konec konců zcela přirozené, pouze jsme je přestali využívat. Máme v sobě dar, který nám umožňuje doslova se vtělit do těla druhé osoby a při úplné otevřenosti a důvěře partnera dokážeme cítit přesně to, co on. Zkušení lektoři vás postupně naučí, jak je třeba pracovat s vlastní energií, myšlenkami, vjemy, ale i dotyky. Fyzické doteky častokrát nejsou vůbec ani nutné. Pokud to děláte správně a příjemce zachytí “signál”, bude pociťovat po celém těle husí kůži, přívaly tepla, mravenčení, tlaky v hlavě, pulzování, otáčení svých čaker a jejich čištění a uzdravování.

Budete doslova jako vyměněni. Je jen na vás, jaký závěr si zvolíte. Mnoho dvojic potvrdilo, že tantra jim zachránila vztah před rozpadem. Otevřela jim oči a nové rozhledy. Naučila je poznat toho druhého ještě více do hloubky a vychutnávat si jeho blízkost a působení.