5 tipů pro výběr perfektního svatebního účesu

Pokud jde o svatbu, ženám nejde o to, aby vypadaly dobře – chtějí vypadat bezchybně a dokonale! Svatba je především o nadšení a příležitosti předvést se, ale někdy toho může být na Vás mnoho. Jak si vybrat ten správný účes, ve kterém budete krásná a který se Vám bude hodit? Nosíte vlasy vypnuté, rozpuštěné, rovné, vlnité nebo kudrnaté? Už se nemusíte trápit. Zde je pět nejdůležitějších věcí, které musí při výběru účesu zohlednit každá nevěsta nebo družička.
Formálnost svatby

Uhlazené vypnuté vlasy se nehodí na plážovou svatbu, stejně jako se na formální svatbu v kostele nehodí “kohout”. Obecným pravidlem je, že na poloformálne a neformální svatby – jako jsou ty v tropických lokalitách, malých hotelech nebo dokonce letadlech, vlacích nebo veřejných parcích – se více hodí ležérní účesy s vlnami, kadeřemi a rozpuštěnými vlasy. Svatby, které se konají během týdne, ráno nebo odpoledne jsou obvykle méně formální, ačkoli atmosféra celé akce je samozřejmě jen na vás. V případě luxusních svateb v nóbl hotelech nebo kostelích nebo těch, které se konají v noci jsou vhodnější účesy z rovných, uhlazených vlasů.

Šaty

Je samozřejmé, že největší pozornost žena věnuje svatebním šatům. Šaty, které si obléknete budou pravděpodobně odpovídat formálnosti svatby, co jsme už probrali. Mnoho žen však zapomenete vzít v úvahu typ výstřihu. Pokud jste se rozhodli pro šaty bez ramínek a šaty s větším výstřihem, vhodným účesem je cop “rybí ocas”, French roll nebo drdol chignon, při kterém jsou vlasy vypnuté. Proč? Protože to umožňuje předvést Váš dekolt, krk a ramena – tři oblasti, které podle nedávných průzkumů časopisů muži překvapivě hodnotí jako nejvíce sexy!

Tvar obličeje

Jak jsme již uvedli, tvar obličeje ženy hraje obrovskou roli v určování toho, který účes bude na ní vypadat dobře. Naše tipy ohledně toho jak vybrat účes, který bude v harmonii s rysy obličeje jsou skvělé pro každodenní i svatební účesy. Řiďte se jimi při rozhodování, zda zvolit krátké nebo dlouhé vlasy, vypnuté nebo rozpuštěné, s ofinou nebo bez.
Váš obvyklý účes

Přestože svatby jsou fantastické příležitosti kdy můžete všech okouzlit účesem snů, nezapomeňte, že svatba je o Vás a Vašem nastávajícím manželovi. Chcete, aby Vás poznal, když budete kráčet k oltáři! Nejlepší svatební účes je ten, ve kterém se nevěsta cítí dobře a přirozeně. Například nevěsta divoška, ​​která nikdy nenosí vlasy rozpuštěné by si měla vlasy elegantně vypnout, ale nezvolit si účes, který je tak komplikovaný a vysoký, že se bojí tančit, nebo neví, jak ho upravit. Na druhé straně módní “drama queen” si může zvolit účes, který vznešeností soupeří s účesem Marie Antoinetty.

Místo svatby a počasí

Nejvíce často přehlížena záležitost v celé rovnici je místo svatby a to nejen vaší svatby, ale i líbánek. Svatební účesy mohou být drahé, a přece nechcete utratit všechen ten čas a peníze na účes, který padne nebo skrepovatie kvůli vlhkosti nebo dešti. Pokud jdete na líbánky do tropických oblastí, tamní mírné počasí může zruinovat účes, který Vám měl vydržet mnohem déle. A pro nevěsty s kudrnatým nebo neobvyklým typem vlasů, je obzvláště důležité, aby zvážily toto. Copánky a twisty mohou pomoci udržet Vaše vlasy pod kontrolou. Další možností jsou vyrovnané vlasy. Zvažte všechny možnosti.

Svatby mohou být komplikované. Seznam hostů, menu, datum a čas svatby, barvy místnosti a svatební sliby – příprava svatby Vám může dát zabrat. Ale pokud se budete řídit těmito jednoduchými pokyny, alespoň volba svatebního účesu nemusí být komplikovaná!